Presunúť na hlavný obsah

Závidela mi ho každá, no nevideli nám do spálne: Po svadbe začal mať na mňa v sexe požiadavku, ktorá nám rozbila vzťah

Sex

Bol to najlepší sex, aký som kedy zažila. Po svadbe som však zrazu žila s iným mužom. Jeho sexuálne orgie viedli až k rozbitiu vzťahu.

Andrej bol typický muž, po ktorom ženy bláznia. Úspešný, pohľadný a komunikatívny, veľmi spoločenský typ. Veľa žien si vždy myslelo, že sa mu páčila, ale nebolo to tak. Mal charizmu a bol vždy zdvorilý. Správanie gentlemana z neho robilo muža, ktorého chcela každá. A hoci sme spolu chodili, ani to niektorým ženám neprekážalo. Jednoducho, každá si ho chcela uloviť pre seba. 

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Sex s ním bol vždy iný

Je pravda, že sex s ním bol vždy iný. Podľa jeho dotykov a zručností mi bolo jasné, že musel mať poriadnu plejádu mileniek. Presne vedel, čo ženy majú rady a čím si ich získa. Vedel, že muži sú väčšinou v sexe zdržanlivejší, on išiel na istotu. Bol dokonalý manipulátor. 
Vždy som urobila, čo povedal a veľmi rada. Mala som pocit, že mi ukázal, ako vyzerá sexuálne nebo. Vedela som, že s nikým nič podobné nikdy už nezažijem. Bola som ako vymenená a sex s ním sa mi postupne začal stávať závislosťou. Nebol deň, kedy by som v práci naň nemyslela a veľmi mi to začalo ovplyvňovať život. Mala som však pocit, že si ho konečne užívam. 

Po svadbe sa v sexe začal prejavovať inak

Po roku sme sa zobrali a aj keď sme dovtedy spolu už žili, niečo zrazu bolo inak. Andrej sa zdržiaval doma menej a menej. V sexe začal mať zvláštne požiadavky. Myslela som si najskôr, že si zo mňa robí srandu, ale bola to pravda. Jeho požiadavky mali nechutný charakter a chcel odo mňa v sexe veci, ktoré už boli za mojimi hranicami. Nechcela som hrať túto hru. Aj keď sme si vo vzťahu rozumeli, v sexe to medzi nami ochladlo na bod mrazu. 

Jedného dňa Andrej za mnou prišiel a navrhol mi, aby som mu akceptovala milenky, len na sex. Chcel odo mňa, aby si mohol plniť svoje sny, ale zároveň nechcel o mňa ako o ženu, prísť. Rozlišoval dve veci, a to vzťah a sex. V tom čase mu už milenky vypisovali a posielali aj často nahé a šteklivé foto. Videla som to na displeji jeho mobilu. Sama pred sebou som si však nechcela túto skutočnosť priznať. 

Neprehliadnite: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Jeho sexuálne požiadavky boli natoľko za hranicou, že nám to pochovalo vzťah. Som si však istá, že všetky tie ženy, ktoré mi ho závideli, by takýto život veru nemenili.