Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne zážitky, ktoré ženy považujú za výnimočné: Viete, čo im v tomto smere naozaj dopriať?

Partnerské vzťahy

Ženy veľmi o svojich sexuálnych túžbach nehovoria. Sú v tomto mnohokrát zdržanlivejšie ako muži. Preto je občas dobré, nahliadnuť do ich tajnej komnaty. Čo by ste im v sexe mali rozhodne dopriať?

Aj ženy mávajú celkom veľké nároky, čo sa týka sexu. Len o nich tak často ako muži nehovoria. Svoje túžby si mnohokrát nechávajú len pre seba. Ale schválne, opýtali ste sa niekedy vašej polovičky, aké sú jej tajné predstavy a čo by chcela v tomto smere splniť? Ak nie, urobili sme to za vás. Vyspovedali sme tri ženy rôzneho veku, ktoré veľmi otvorene prehovorili o svojich túžbach. 

Predohra inak

"Pre mňa je to, po čom v sexe túžim naozaj jasne definované, hoci doma sa mi to nedostáva. Môj partner úplne ignoruje akékoľvek nežnejšie predohry. Vždy je to rýchlovka, prípadne musím ja uspokojiť vopred jeho. Ale, že by sa v tomto otočilo garde, to ani náhodou. Viackrát som mu už niečo naznačovala, no neúspešne. Ako keby ho to vôbec nezaujímalo. A mne by pri tom stačila naozaj vášnivá predohra." (Lenka, 25)

Neprehliadnite: Exmanžel sa mi po rozvode priznal ohľadom jednej veci: Keby som to bola tušila, asi sa s ním nerozvediem

Experimentovanie a sex na verejnosti

"Ja túžim po sexe vonku. Ale môj muž je maximálne konzervatívny. V sexe obzvlášť. Vždy je to len o tom istom. Klasický misionár, či hra na psíka a to asi aj končíme. Nevidím z jeho strany žiadnu iniciatívu skúšať niečo nové. Raz som ten sex vonku navrhla a pozeral na mňa ako keby som bola z iného sveta. Pritom môj predchádzajúci partner miloval experimenty, ja mám za sebou aj trojku, ale to mu nemôžem povedať, lebo by si o mne niečo čudné myslel...  On na toto vôbec nie je. Teda aspoň so mnou evidentne." (Izabela, 33)

Mohlo by vás zaujímať: Nový objav v okolí, svadba a nečakaný zvrat v živote: Tieto tri znamenia budú mať záver roka pestrý

Zážitky v oblakoch

"Ja by som chcela skúsiť sex v lietadle. Možno sa to niekomu bude zdať absurdné, ale my s partnerom veľa cestujeme. Lietame niekoľkokrát do roka a vždy si to predstavujem ako v tých filmoch. V kabínkach na wc -kach. Ale nikdy k tomu neprišlo. Aj keď pre mňa to má maximálne vzrušujúci podtón." (Jana, 40)

Hovoríte partnerovi o svojich sexuálnych túžbach?

spolu hlasovalo 315 ľudí

Áno
199
Nie
116

- Najčítanejšie -