Presunúť na hlavný obsah

Mal manželku, ale chcel, aby som mu robila spoločnosť na služobkách: Zašlo to však priďaleko, keď mi navrhol túto vec

Partnerské vzťahy

Spoznali sme sa cez našich spoločných známych a aj keď som vedela, že má manželku, súhlasila som s jeho prvým návrhom prísť za ním na služobnú cestu.

Andrej bol úspešný biznismen, ktorý mal v spoločnosti vybudované silné meno. Všetci ho milovali pre jeho galantnosť a zároveň zmysel pre humor, nehovoriac o jeho vedomostiach a úspechoch. Vždy ma priťahovali úspešní a mocní muži. Žena sa po ich boku cíti bezpečne a zároveň sa mi ukázalo, že si ju ako ženu vždy aj vážia. 

Čítajte tiež: Najmenej úprimní ľudia sa narodili v týchto znameniach: Definuje ich faloš a neustála túžba po pozornosti na úkor iných

Prvá spoločná noc, keď ma pozval za ním na hotel

Hoci mal manželku, bolo vidno, že sa mu páčim a sem tam so mnou flirtoval. Raz, keď som bola vo Viedni a videl to na mojej story na Instagrame, mi napísal, či neskočíme večer na pohárik a večeru, že on je tam tiež na pracovnej ceste. Neváhala som a súhlasila s ním, nečakala som, že jeho zámery budú siahať ešte ďalej do noci. 

Bolo nám spolu príjemne a po pár pohárikoch bubliniek sa naše telá začali zbližovať už pri bare dolu v hoteli. Keďže už zatvárali, pozval ma hore k sebe na izbu, aby sme si ešte dali jednu fľašku spolu. A tam to začalo. Už len to, že spolu prídete do tak uzavretého malého priestoru ako je hotelová izba a nachádza sa tam cez celú izbu posteľ je niečo, čo vás navnadí a vy z toho neviete vycúvať. To, s akou vášňou ma pomiloval, bolo nezabudnuteľné a niečo, čo som túžila zažiť ešte minimálne raz. On zrejme pociťoval to isté. 

Od tohto momentu chcel, aby som mu robila spoločnosť na služobkách

Ráno po našej spoločne strávenej noci mal dôležitú prezentáciu pred obchodnými partnermi. Dopadlo to na výbornú, napísal mi. Získal obchod snov a zavolal mi, že to sa mu ešte nikdy nepodarilo, čo pripisoval mne a našej noci. Odvtedy chcel, aby som s ním chodila tajne na biznis cesty. Nosila som mu podľa jeho slov šťastie. Robil kontrakty, ktoré sa mu dovtedy nedarili a vždy vyžadoval perfektný sex, vďaka ktorému mal pocit, že sa mu tak darí. Samozrejme, že ma to tešilo, vždy mi kúpil nejaký luxusný kúsok a nešetril na mne ani počas dní strávených na služobke. Vďaka nemu som si mohla užívať luxus, ale nebola som ten typ ženy, ktorý by žil len pre to. Ja som túžila po ňom. A on zase po mne. Chcela som sa v tom utvrdiť a tak som raz jednu služobku odmietla, chcela som, aby aj on trochu žiarlil. Prišiel sklamaný a vôbec sa mu nedarilo tak, ako keď s ním chodievam ja. Zistil, že chce, aby som po jeho boku bola viac ako len milenka.

Neprehliadnite: Ženy, ktoré si vedia užiť sex, prehovorili: Keď sa mužom podarí priviesť ženu k orgazmu týmto spôsobom, majú vyhraté

Nikdy by som nerozbíjala rodinu, so svojou manželkou, našťastie, nemali deti. Preto mi bolo úprimne jedno, či sa rozvedie alebo nie. Napokon tak urobil, ale nemám výčitky, keďže v ich vzťahu neboli deti. Bolo to ako rozchod, akurát, že s papiermi. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe