Presunúť na hlavný obsah

S bývalou môjho manžela sme mali nadštandardné vzťahy: No keď urobila toto, skončilo sa to

Sex a vzťahy

Mirka mala s exmanželkou svojho manžela skvelé vzťahy, ktoré im jedny ženy závideli, druhé naopak neverili, že to skutočne môže fungovať. Nakoniec sa aj sama Mirka presvedčila, že isté hranice medzi exmanželkou a súčasnou manželkou musia jednoducho byť, aby si neliezli do kapusty, ako sa hovorí.

Nejakou zvláštnou hrou osudu sa z nás stali dokonca priateľky 

Keď Mirka vstupovala do vzťahu s Michalom, vedela, že je nielen rozvedený a otcom jednej dcéry, ale aj to, že so svojou manželkou majú napriek všetkému dobré vzťahy. Dohodli sa tak vraj najmä kvôli dcére. Nechceli sa biť o starostlivosť o dieťa, chceli sa na nej podieľať obaja rovným dielom a Mirke to pripadalo ako veľmi múdre, zrelé rozhodnutie dvoch nielen dospelých, ale aj vyspelých ľudí, ktorí ostali po tom všetkom priateľmi: „To bol aj hlavný dôvod, prečo som sa sama rozhodla, že chcem mať s Táňou, exmanželkou môjho dnes už manžela dobrý vzťah, v ktorom panuje rešpekt a pochopenie. A na začiatku to tak skutočne bolo. Dokonca náš vzťah bol natoľko dobrý, že by som si trúfala povedať, že sa z nás stali nejakou zvláštnu hrou osudu aj priateľky,“ prezrádza Mirka hneď na úvod svojho príbehu, v ktorom nenechal na seba zvrat dlho čakať. 

Mohlo by vás zaujímať: Zviedla som kamarátkinho manžela, no tam to neskončilo: Zistila som, že som tehotná a urobila niečo, čo si neviem odpustiť

Hneď na začiatku trvala na jednom pravidle 

Ako však Mirka prezradila ďalej, hoci chodili sem tam spolu aj na kávu alebo sa účastnili rovnakých akcií a podujatí kvôli Táninej a Michalovej dcérke Sárke, jedno pravidlo si stanovila hneď na začiatku: „Nechcela som, aby sme sa niekedy rozprávali o intímnostiach, nepríjemnostiach alebo iných veciach, ktoré prežili s mojím manželom v čase, keď boli manželmi oni dvaja. O tieto podrobnosti som skutočne nestála,“ opisuje jej slovnú dohodu s exmanželkou svojho manžela.Problém však nenechal na seba dlho čakať. 

Nápad s letnou dovolenkou odhalil kto v skutočnosti jeho exmanželka je a čo chce 

Kvôli ich dcérke sa rozhodli, že by mohli všetci vo štvorici stráviť spolu aj letnú dovolenku. Nikto s tým nemal problém, napokon bolo to kvôli Sárke a bez tak spolu trávili dosť času: „Dovolenka prebiehala celkom idylicky. Všetci sme oddychovali, zabávali sa, venovali sebe, Sárke a samozrejme, že som si chcela užiť aj čas s mojím manželom. Zdalo sa, že Táňa to chápe, preto jeden deň vzala Sárku na výlet loďou, aby sme boli s Michalom aj sami. Ja som jej bola za toto gesto aj vďačná. No potom prišiel večer, navečerali sme sa v hotelovej reštaurácii, ja som sa ponúkla, že idem uložiť Sárku do postele a potom sa k nim pridám,“ pokračuje v rozprávaní Mirka, ktorá neverila vlastným očiam, keď uvidela, čo Táňa robí a ako sa správa v prítomnosti svojho ex a jej manžela súčasne. 

Čítajte tiež: Na dovolenke som stretla svojho ex: Hoci som tam bola so snúbencom, napokon som domov odchádzala s niekým tretím

Zachovala som si chladnú hlavu a toto jej povedala medzi štyrmi očami 

„Keď som prichádzala do hotelovej reštaurácie, videla som ako sedí Táňa tesne pri mojom manželovi a niečo mu šepká zvodne do ucha. V ten moment ma ešte nevidela, rozhodla som sa, že ich chvíľu budem pozorovať. Potom sa však nahla o niečo bližšie a evidentne chcela Michala pobozkať. Videla som, že asi vypila viac než mala, no to ju neospravedlňovalo. Našťastie Michal ju odsotil včas, začal jej dohovárať, vraj čo robí, či sa nehanbí. Potom som len začula ako Táňa opakuje, čo na mne vidí, prečo sa nevráti k nej, vraj by si mali dať druhú šancu a so mnou sa vysporiadajú,“ hovorí zhrozená Mirka, ktorá si však zachovala chladnú hlavu. Vrátila sa medzi nich, pričom sa obaja tvárili, že sa nič nestalo. Po zvyšok dovolenky bola Mirka slušná, no v momente ako vysadili Táňu s dcérkou u nej doma sa k nej naklonila a pri rozlúčke jej dosť rázne povedala, aby sa viac nesnažila a neopovážila zvádzať jej manžela, najmä keď o to ani nestojí: „Ešte som dodala, že si na ňu dám pozor a mám pocit, že ostala nielen vyvedená z miery, ale aj vydesená. Je to už pol roka od tohto incidentu a mám pocit, že dala pokoj. Samozrejme na kávu spolu už nechodíme,“ dodáva na záver svojho príbehu Mirka. 

Neprehliadnite: Odpustila som mu neveru: Onedlho na to som ho sama podviedla, no nebolo to z pomsty...