Presunúť na hlavný obsah

Nikdy som nechcela manžela podviesť: Tento typ muža však vždy dosiahne, čo chce a ja som mu nevedela povedať NIE

Partnerské vzťahy

Niektorí muži to jednoducho majú v sebe a tento bol jeden z nich. Jedným gestom dosiahol, že sa zrazu ocitol v mojom lone a ja sama som po tom veľmi túžila.

Nad ničím podobným ako nad neverou som nikdy nepremýšľala a viem, že toto tvrdenie ma neospravedlňuje. Ocitla som sa v tom celkom „náhodou“. 

Na Facebooku si ma pridal istý neznámy muž a keďže sme mali spoločných priateľov, bola som najskôr v tom, že sme sa asi niekedy niekde videli, ale ja si ho nepamätám. Až neskôr som si pozrela jeho albumy s fotografiami a zistila som, že je veľmi šarmantný a že ma priťahuje. Bol ženatý. Ja vydatá. Preto by mi nenapadlo, že by chcel nadväzovať kontakty so ženou. A vlastne ani ja som o to nemala záujem. V manželstve som bola spokojná po všetkých stránkach. 

Prečítajte si: Ženy prezradili, s akými mužmi zažili najlepší sex: Pred týmito najviac stonali a nemuseli nič predstierať

Náhoda alebo osud?

Od toho momentu sme sa však začali „náhodne“ stretávať v aute. A práve tieto momenty v nás oboch spustili rastúcu túžbu jeden po druhom. Všetko to bola neverbálna komunikácia. Cítila som, že sa vzájomne priťahujeme. Vtedy mi prvýkrát napísal a naša konverzácia časom prešla k stretávaniu sa. Tajne. Obidvaja sme vedeli, že si nechceme „rozbiť“ vzťah, ale naša túžba a vzrušenie boli silnejšie. 

Tento typ muža to má jednoducho v DNA

Bol to muž, ktorý bol úspešný podnikateľ a s čoraz úspešnou kariérou rástlo aj jeho sebavedomie. Nie však prehnané, ale také zdravé. Sebaistý muž s galantným správaním a gestami je niečo, čo v kombinácii s uhrančivým pohľadom vytvára zvodnú kombináciu. Presne tak, mal charizmu zvodného muža, ktorý flirtoval, aj keď si to sám neuvedomoval. Každý jeho prejav bol, ako keby hovoril, chcem ťa. Tu a teraz. 

Je ťažké niekomu takému odolať, obzvlášť, ak to začne on. Bolo preto pochopiteľné, že sex s ním bol živočíšny, nekontrolovateľný a veľmi intenzívny. 

A ako to dosiahol? Vie presne, čo ženy chcú. Galantnosť, dotyky na správnych miestach a záujem. To všetko s úplnou ľahkosťou a žiadne pózy. Ide z neho nejaká chémia, ktorej sa neviem ubrániť, aj keď to znie ako to najväčšie klišé, ktoré používajú väčšinou muži ako svoje najčastejšie výhovorky. Zdá sa, že som im týmto porozumela.

Neprehliadnite: Títo muži vyžadujú sex mimoriadne často: Ak ho nemajú, zo vzťahu odchádzajú

Vždy dosiahne, čo chce

Nechcela som v tom pokračovať, ale on vždy dosiahne, čo chce. Tie emócie a túžby neviem ovládať a nedokážem mu povedať „nie“, lebo sama po tom túžim a stále na neho myslím. Obidvaja však vieme, že v tom nemôžeme pokračovať donekonečna a že to môže mať pre naše vzťahy dopad, aký ani jeden z nás nechce. 

Stalo sa vám niekedy niečo podobné?

spolu hlasovalo 410 ľudí

Áno
216
Nie
194

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe