Presunúť na hlavný obsah

Pred svadbou sme si s partnerom povolili jednu aféru. Dopadlo to však tragicky

Partnerské vzťahy

Občas aj keď máme všetko premyslené do posledného detailu, život sa s nami nepekne zahrá a zmení to, čo sme si naplánovali. Napriek tomu, že sme si tým istí...

S Dávidom som začala randiť, keď som mala 25 rokov. Ani on, ani ja sme nepatrili k ľuďom, ktorí by za sebou mali dlhšie vzťahy a myslím si, že ani jeden z nás nerátal s tým, že sa to práve našim stretávaním zlomí. Aj keď som stále patrila k ženám, ktoré si užívajú slobodu a sú neradi obmedzované, pri Dávidovi sa všetky tieto moje potreby vyparili. 

Po štyroch rokoch ma požiadal o ruku a ja som bez váhania povedala áno. Na jednej strane som sa tešila, no na druhej na mňa začali doľahať pocity strachu. Som skutočne pripravená na to, byť už navždy s jedným mužom? Čo ak nie je ten pravý? Teraz sa môj život zmení o 180 stupňov? 

Prečítajte si: Celý rok som sa ho snažila dostať z mysle: Napokon som ho stretla tam, kde by som nečakala

Zvláštna dohoda 

Táto téma ma zožierala, no napriek tomu som sa s ňou Dávidovi nezdôverila. Prvé slovko o strachu padlo až o niekoľko týždňov. Na moje prekvapenie to pochopil. „Si žena, s ktorou chcem zostarnúť. No zároveň si uvedomujem, že vlastne týmto už žiadnu inú ženu nebudem mať. Nemyslím na to, že by som s nejakou ženou chcel niečo mať, len chápeš, ten pocit, že nemôžem,'' opísal mi slová, ktorým som úplne rozumela. Aj preto mi na um napadla šialená dohoda, s ktorou súhlasil. 

Dohoda znela tak, že sa počas svojej rozlúčky so slobodu, ktorá sa konala kvôli našej naplánovanej dovolenke takmer dva mesiace dopredu, budeme môcť vyspať s niekým iným. Podmienkou však je, aby to bol niekto, koho sme predtým nepoznali. 

Už po tom, čo som sa však opitá vyspala s prvým mužom, ktorý ma na bare balil, som pochopila, že to nebolo správne a že milujem len Dávida. Zároveň ma však začali zožierať pocity, že sa vyspal s inou ženou. Tie sa stupňovali s tým, že sa Dávid začal správať inak. Odmerane. Pripisovala som to stresu, až kým mi jedného dňa nepovedal, že si vlastne svadbou nie je istý...

Len tri týždne pred svadbou sme sa rozišli a všetko zrušili. Dávid sa totiž do svojej jednorázovky zamilovall a zdá sa, že na mňa ľahko zabudol. Mne to však ani po roku stále nejde a utápam sa v tom, že ak by som vtedy takúto hlúposť nenavrhla, všetko by bolo inak.

Neprehliadnite: Na zoznamke som našla muža, s ktorým som si vedela predstaviť budúcnosť. Nakoniec však nastal len šok

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe