Presunúť na hlavný obsah

Tento typ ženy by chcel mať doma každý muž: Spadáte do týchto kritérií?

Partnerské vzťahy

Viete po akej žene, muži naozaj túžia? Ako vyzerá v ich očiach ideálna partnerka? Nielen po fyzickej stránke, ale aj v emocionálnej rovine? Nám to prezradili.

Pohľad na to, po čom túžia ženy a muži sa v určitom smere líši. Vo viacerých ohľadoch. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo chlap skutočne od svojej polovičky chce? Aká je v jeho predstavách dokonalá a ideálna partnerka? Ako by mala vyzerať ako by sa mala správať? My sme si toto overili u tých najpovolanejších. U samotných mužov. A niektoré odpovede vás zrejme prekvapia, či zaskočia. V jedom bode sa však všetci jednoznačne zhodli.

Žena musí byť emocionálne stála

"Nebudem klamať, z môjho pohľadu je dôležitý aj vzhľad. A myslím, si, že každý chlap, čo tvrdí opak klame, alebo sa opekňuje. Skrátka my sme takí. Na tom ako žena po našom boku vyzerá, nám skrátka záleží. Ja osobne milujem blondíny a ženy, čo sú štíhle. Tie s krivkami u mňa nezabodujú. Páči sa mi skrátka modelkovská postavička, veľké oči, dlhé vlasy. Niekto sa môže smiať, že typ Barbie, ale je to tak."

Neprehliadnite: Vediem dvojitý život a môj muž to netuší: Zarábam si ako luxusná spoločníčka

"No podstatná je pre mňa aj povaha. Mám rád ženy, ktoré vedia, čo chcú, majú vo veciach jasno, záleží im na vlastnom názore. Ak má ísť partnerku na celý život, musí byť emocionálne stála a v žiadnom prípade nemôže byť hysterka. Toto nie som ochotný tolerovať, dokonca ani ak by to bola topmodelka." (Gregor, 28)

Sloboda je kľúčový element

"Jasné, že si potrpím na vzhľade. Páčia sa mi štíhlejšie ženy, no ak má niečo navyše dokážem to akceptovať. Vtedy to však musia vyvážiť povahové vlastnosti."

"Je mi jedno, či ide o blondínu alebo tmavovlásku. Pre mňa je podstatné ako sa správa ku mne. Potrebujem dávku slobody, neznášam obmedzovanie. Nedokážem vystáť hystériu. Za mňa dokonalá partnerka je láskavá, starostlivá, milá a nežná. Ale úprimne, doteraz som túto kombináciu ešte nenašiel." (Ivan 33)

Nežnosť, empatia, prejavy náklonnosti, vášeň

"Pre mňa je výzor podstatný. Mám rád ženy krv a mlieko, ale v takej primeranej forme. Nie úplné bacuľky. Skrátka taký balance. Zároveň ma mimoriadne priťahujú ryšavky. Faktom je, že sú podľa mňa aj najvášnivejšie. Jednu som mal a v tomto smere to bolo dokonalé. Čo sa týka povahových čŕt, ideálne je ak ma nechá vo vzťahu dýchať. Potrebujem slobodu."

Prečítajte si: So sestrou sme mali spoločného expartnera. Nakoniec sme sa dozvedeli nechutnú pravdu

"Mám pocit, že ju v takej únosnej miere chce každý chlap. A to sa rozhodne nespája s hysterickou ženou. Lebo mnohé v dnešnej dobe práve hystekami sú. Nežnosť, empatia, prejavy náklonnosti, vášeň a starostlivosť sú za mňa TOP vlastnosti. Stále som však v tomto v procese hľadania." (Emil, 35)

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe