Presunúť na hlavný obsah

Okoreňte sex jednoduchými trikmi: Vrátiť vášeň do vzťahu môžete úplne jednoducho

Partnerské vzťahy

Pokiaľ potrebujete okoreniť sex, existuje zopár jednoduchých trikov ako do spálne vrátiť vášeň. Pozrite sa spolu s nami, vďaka čomu sa vám to podarí.

Láska sa na jednej strane stane pevným spojivom vzťahu, no na druhej ju považujeme za fenomén, ktorý je príliš významný a mystický na to, aby sme ho definovali, merali a chápali. No aj napriek tomu aj keď toho druhého ľúbime, vášeň sa mnohokrát zo vzťahu postupne vytráca a nie úplne každý ju dokáže opäť do zväzku vrátiť.

Práve na tom totiž množstvo vzťahov stroskotá. Ak neviete ako svoj intímny život oživiť, máme pre vás niekoľko skvelých tipov. Pozrite sa spolu s nami, čo sa oplatí skúsiť.

Začnite vôňami

Už vraj Madame de Pompadour bojovala s nerovnomerným rozložením sexuálneho apetítu. V čase Ľudovíta XV. boli ako stimulanty odporúčané ustrice, šampanské a nebezpečné španielske mušky, z ktorých je bývalo zlo. Ak premýšľate o tom, po čom siahnuť a ako zintenzívniť intimitu medzi vami, začnite vôňami. Tie využívajte prostredníctvom masážnych olejov, ktoré môžu poslúžiť na milostnú predohru.

Neprehliadnite: Vediem dvojitý život a môj muž to netuší: Zarábam si ako luxusná spoločníčka

Zapálená voňavá sviečka neprináša len romantickú atmosféru, ale vhodne zvolenou vôňou vás aj eroticky naladí. Santalové drevo v značnej miere zvyšuje sexuálnu vnímavosť, šalvia zase zbavuje únavy a pôsobí ako afrodiziakum. Na milovanie pripraví myseľ aj borievka, jazmín, levanduľa alebo ruža. 

Romantická predohra

Môže to znieť síce ako klišé, no ženy na ňu nedajú dopustiť a muži to v konečnom efekte tiež veľmi ocenia. Sviečky, horúci vosk, čokoláda na tele, či jahody, to všetko v sebe nesie veľkú dávku vášne. Ideálne je urobiť si spoločnú afrodiziakálnu večeru, pri ktorej použijtete všetky elementy, ktoré sexuálny apetít podporia.

Z potravín sú to napríklad spomínaná čokoláda, kakao, pozitívne pôsobia na zdravý sexuálny apetít aj lesné plody, ďalej brokolica či zázvor, ktorý pomáha rozprúdiť krv v tele, najmä v panvovej oblasti.

Vezmite si v práci voľno a urobte si spoločný  deň

Toto odporúčame najmä rodičom malých detí. Nájsť si totiž čas pre seba, môže byť v spleti ratolestí celkom výzva. Ak však chcete spolu stráviť nejaké chvíle a nemáte nikoho, kto by deti postrážil, skúste si urobiť spoločný deň v čase, keď sú v škole, či škôlke. Dajte si spoločné raňajky v posteli, venujte sa jeden druhému, vybehnite na prechádzku do lesa.

Prečítajte si: So sestrou sme mali spoločného expartnera. Nakoniec sme sa dozvedeli nechutnú pravdu

Nezabúdajte pri tom na dotyky, prejavy nežnosti a skúste vynechať tému detí. Riešte vás dvoch. Hovorte o svojich túžbach, pocitoch, snoch a budúcnosti. Toto vzťah celkovo posunie do inej roviny a prejaví sa to veľmi pozitívne vo všetkých ohľadoch. Odrazu sa vaša túžba po tom druhom znásobí a ani nebudete vedieť definovať prečo. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe