Presunúť na hlavný obsah

Nezáväzný sex s kolegom sa zmenil na nočnú moru. Ľutovala som to už od prvého okamihu

Sex a vzťahy

Vraví sa, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Nie však každému kusu sa oplatí podľahnúť - a nie všetko, čo sa nám zdá dobré, v skutočnosti dobré je.

Vo firme som bola vyše dvoch rokov, keď sa náš segment začal rozširovať - a pribudli k nám pochopiteľne noví ľudia. Medzi nimi bol aj Noro, ktorý bol odo mňa výrazne starší. Napriek tomu, že bol náš vekový rozdiel väčší než 10 rokov, bola medzi nami zvláštna energia, ktorú sme cítili obaja. Jeho spoločnosť som vyhľadávala a zdalo sa mi, že aj on moju. 

Cesta a pôsobenie práci zrazu nabrali úplne iný zmysel. Tešila som sa tam a šípila som, že s tým asi nie je všetko v kostolnom poriadku, nakoľko aféra s kolegom nie je nikdy dobrým nápadom. Aj vďaka tomu ma však táto predstava lákala čoraz viac a pri každej lichôtke, ktorú som od Nora dostala, sa mi podlamovali kolená. Priťahoval ma a okrem náhodných stretnutí či krátkych rozhovorov popri práci sme sa začali stretávať aj na spoločných obedoch. 

Neprehliadnite: Keď sú si dvaja súdení, nájdu si k sebe cestu: Pred Vianocami som stretla svoju spriaznenú dušu, aj keď som bola vydatá

Vianočný večierok

Náš spoločný kolega sa rozhodol usporiadať mini vianočný večierok vo svojom byte, kde pozval len časť firmy. Po zistení, že som na zozname aj ja a Noro mi srdce bilo ako splašené a tušila som, že tento večer skončí tak, ako som túžila - vášnivým sexom. Nič viac som si totiž v skutočnosti nevedela predstaviť. Tak sa aj stalo a po dvoch deci vínach sme zrazu mali k sebe bližšie ako kedykoľvek predtým. Povedal mi, že ho neskutočne priťahujem, no chce, aby to bola len jednorázovka, nakoľko má manželku a malé dieťa. Súhlasila som. Bolo to takmer presne ako podľa plánu, no už po sexe som začala cítiť výčitky. Čo ak sa to niekto dozvie? 

To, že sme spolu odišli, si všimli viacerí kolegovia, ktorí si ma začali doberať. Samozrejme, že som to zatĺkala od prvého okamihu, no to, čo mi povedali, ma šokovalo. „Jeho manželka bude šéfovať práve tvojmu oddeleniu... tak bacha,'' zdvíhali varovný prst a mne prišlo zle. Reči, že som ho považovala za príťažlivého sa k nej pochopiteľne po niekoľkých týždňoch dostali. Dnes chodím do práce so stiahnutým žalúdkom a modlím sa, aby sa nenaplnila nočná mora a moja nadriadená nezistila, že som si začala práve s jej manželom...

Prečítajte si: Podviedla som svojho priateľa. Vrátilo sa mi to najhorším možným spôsobom