Presunúť na hlavný obsah

Celý rok som sa ho snažila dostať z mysle: Napokon som ho stretla tam, kde by som nečakala

Sex a vzťahy

Tatiana prežila s Teodorom pár pekných chvíľ a podľa jej slov to vyzeralo na niečo vážnejšie. Avšak onedlho na to ju prekvapil rozhodnutím odísť z krajiny kvôli lepšej pracovnej ponuke skoro na rok. Skoro celý rok na neho aj myslela, napokon si ho privolala. Ich stretnutie však zďaleka nemalo romantický priebeh.

O vzťahu nepadlo ani slovo, ale intimita tam bola 

Naša známa Tatiana stretla prvýkrát Teodora v kaviarni, kde obaja radi chodievali na rannú kávu pred prácou. Prvý ju oslovil Teodor a hoci si zvyčajne dáva na neznámych a pohľadných mužov, ktorí to vedia so slovami pozor, tentoraz upustila od svojich zásad, pretože na ňom vraj niečo bolo: „Bol krásny, sexi, šarmantný, vedel, čo povedať, jednoducho som ho chcela spoznať lepšie. Napokon sme sa stretávali v tejto kaviarni čoraz skoršie a potom aj cez víkendy. Nakoniec sme spolu trávili aj večery a samozrejme, že náš vzťah bol intímny. Hoci slovo vzťah sme nikdy nevyslovili nahlas. Začínala som k nemu cítiť niečo hlbšie, no čakala som, že sa vyjadrí prvý. Mala som pocit, že je to obojstranné,“ hovorí hneď na úvod naša známa, ktorá zostala ako obarená, keď namiesto vzťahu počula slovo zbohom na takmer celý rok. 

Mohlo by vás zaujímať: Vytratil sa bez slova z môjho života: Dnes sa objavil na prahu mojich dverí aj s týmto vysvetlením: Verili by ste tomu?

Bolo ťažké ho nechať odísť a nevedieť na čom som 

Teodor sa vraj ešte skôr než sa spoznali snažil o jednu prácu v zahraničí. Jeho firma mu konečne dala príležitosť a on jednoducho o tom vždy sníval, preto odchádza: „Bolo ťažké sa s ním rozlúčiť, no vedela som, že na jeho mieste by som asi konala rovnako. Vymeniť celoživotný sen za niečo neznáme, do čoho sme takpovediac vhupli a hoci to bolo príjemné nevieme na čom sme. Ale tá jeho práca je istota...“ objasňuje so slovami pochopenia Tatiana ďalej. Bola to Tatiana, ktorá trvala na tom, aby sa vôbec nekontaktovali a neudržiavali akýkoľvek vzťah na diaľku: „Tieto vzťahy sú podľa mňa odsúdené neprežiť. Možno má niekto aj pozitívnu skúsenosť, no ja neverím... Jediné, čo som mu povedala, že keď sa po tom takmer roku vráti domov, nech sa ozve, rada ho uvidím znova a kto vie, možno  dostaneme druhú  šancu,“ prezrádza. 

Čítajte tiež: Prežil som s ňou jednu krásnu noc, no potom zmizla: Doma na Vianoce mi bola predstavená ako...

Celý rok spomínala, nakoniec ju nečakal happyend 

Ubehol už viac než rok a Tatiana si nedokázala zakázať spomínať. Za celý ten rok chodievala na príležitostné rande, ale nikto nebol ako Teodor. Rozhodla sa na neho čakať a potom vraj uvidí, keď sa stretnú: „Bola som si totiž istá, že sa mi ozve, keď konečne príde. No potom sa stalo to, že som ho jedno ráno uvidela práve v našej spoločnej kaviarni, kde sme sa zoznámili a trávievali rozhovorom celé hodiny. No nebol sám, ale sa túlil k nejakej sexi brunetke. Potom došlo na bozky, ktoré som sledovala spoza dvier na toalety a keď vstali, aby odišli, dostala som najväčšiu ranu. Tá brunetka bola tehotná. Nemala som slov. keď som prišla domov, napadlo mi... kedy sa vrátil a kedy stihol brunetku aj dieťa, čo som vlastne pre neho znamenala? Odpoveď mi  bola jasná bohužiaľ až po takmer týždni, ktorý som preplakala a nevychádzala z bytu. Keby bol chcel, vyhľadal by ma, no nestalo sa. Tak málo som pre neho znamenala. Jediné, čoho som po čase ľutovala, že som celý rok na neho čakala a nežila svoj život. Takú chybu už nikdy neurobím a ak ešte niekedy nejakému mužovi dovolím citovo sa ku mne priblížiť, budem trvať na tom, aby sme si city vopred vyjasnili,“ uzatvára svoj príbeh s nie práve romantickým happyendom Tatiana. No držíme jej palce, aby ten ďalší bol už skutočne ten pravý, pre ktorého bude znamenať celý svet. 

Neprehliadnite: So svojím ex sme sa rozišli v zlom. Osud nás však spojil tak, ako to nikto nečakal
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe