Presunúť na hlavný obsah

Randenie v dobe pandemickej. Ako si v tejto dobe nájsť partnera?

Partnerské vzťahy

Momentálna situácia nepraje nielen ľuďom, ktorí budujú vlastný biznis, ale aj tým, ktorí hľadajú toho pravého. Dá sa vôbec v takýchto obmedzených možnostiach násjť?

S obmedzeniami síce žijeme už vyše roka a pol, no pravdou je, že mnoho z nás si zvyklo na uvoľnenú atmosféru, ktorá nastala cez leto. Stretávanie na drinkoch, diskotéky či možnosť voľne sa pohybovať v mnohých nezadaných vzbudzovalo nádej, že toho pravého môžu stretnúť už každým dňom. Lockdown, ktorý momentálne nastal, však vzbudzuje v ľuďoch úzkosť. O čosi väčšia stretáva tých, ktorí sa snažia nájsť spriaznenú polovičku, s ktorou by mohli nadviazať bližší kontakt - a neskôr aj vzťah. 

Prečítajte si: Odhaľte svoje slabé miesta vo vzťahu: Strelci neustále flirtujú, Levy mávajú záchvaty zlosti

Využite to, čo táto doba ponúka 

Žijeme v dobe digitálnej a aj keď o tom väčšina z nás nechce počuť, najčastejšou formou zoznámenia sú práve internetové zoznamky. Štýl komunikácie sa každým rokom mení a čoraz viac ľudí, či sa nám to páči či nie, prechádza do online formy. Neznamená to hneď, že máte randiť na bežiacom páse s každým človekom, ktorý vás osloví. Pravidlom však je, aby ste dali aj šancu tým, ktorí vás možno na prvý pohľad príliš neukúzlili. Nezabúdajte totiž, že online svet je často len skreslenou realitou - a ten, kto sa javí ako nesmierne zaujímavý, môže byť v skutočne presne opačným typom. Naopak ten, kto nemá dokonalé fotky, môže byť človekom, s ktorým sa budete skvelo baviť a budete si rozumieť.

Ako by mal váš profil vyzerať: 

  • Neupravujte si fotografie príliš. Realita vás totiž aj tak dobehne a je lepšie milo prekvapiť, než by mal prísť niekto na stretnutie a nespoznať vás.
  • Nezavádzajte. Buďte úprimná už od začiatku. 
  • Neuvádzajte, že hľadáte seriózny vzťah. Ľudia, ktorí to o sebe dávajú vedieť, pôsobia zúfalo.
  • Nevypisujte každému, kto sa vám páči. 
  • Ak sa vám s niekým dobre komunikuje, dajte tomu čas, minimálne týždeň. Neuhnáhlite stretnutia. 

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané! 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe