Presunúť na hlavný obsah

Odhaľte svoje slabé miesta vo vzťahu: Strelci neustále flirtujú, Levy mávajú záchvaty zlosti

Partnerské vzťahy

Viete aké sú vaše slabé miesta vo vzťahu? Ak nie, pozrite sa spolu s nami, čo vám v partnerskom živote môže spôsobovať problémy. Možno budete sami prekvapení.

Temperamentní, veľmi citliví, emocionálne nestáli, či rezervovaní. Podľa znamení zverokruhu má každý jeden z nás svoje slabiny, ktoré sa veľmi často prejavujú vo vzťahu. Viete aké sú tie vaše? 

Baran, Býk, Lev

Sú temperamentní, mnohokrát majú záchvaty hnevu a ich slabou stránkou je že ťažko ovládajú práve svoj temperament. Majú sklony k impulzívnemu, niekedy až detinskému správaniu, ktoré ich partnera mnohokrát uráža. Toto všetko spája dané tri znamenia. Je to najvýraznejšia negatívna črta, čo sa týka ich fungovania v partnerskom zväzku. Na nej by preto mali intenzívne zapracovať. 

Rak, Panna

Tieto dve znamenia si vo vzťahoch veľmi rýchlo vytvoria silné puto s milovanou osobou. Majú však tendencie snažiť sa vyhýbať konfliktom, no to ich mnohokrát vedie k zatajovaniu rôznych skutočností, čo nie je vo fungovaní dvojice, určite ideálny model. 

Neprehliadnite: Klamal mi o tom, kto v skutočnosti je: Pravdu som sa dozvedela náhodne od tejto neznámej ženy

Blíženci, Váhy, Škorpión

Ľudia narodení v daných znameniach sa často cítia nepochopení, majú tendencie svojmu partnerovi hovoriť, že je všetko v poriadku, aj keď to tak ani náhodou nie je. Dlho v sebe držia veci, ktoré ich vnútorne trápia hoci si uvedomujú, že otvorenou komunikáciou by si všetko vyjasnili oveľa rýchlejšie.

Prečítajte si: Mohla som byť s tým, koho som milovala: Kvôli tejto osobe som si však vzala iného muža

Strelec, Ryby

Azda najslobodnejšie znamenia zverokruhu, majú jednu negatívnu, no výraznú črtu. Nedokážu prestať flirtovať a v tomto smere sa skrátka akosi nevedia krotiť. Zároveň sa veľmi rýchlo pripútajú k svojmu partnerovi a aj keď sami očakávajú veľkú dávku slobody, nie sú schopní ju obetovať tomu druhému.

Vodnár, Kozorožec

Veľkým problémom Vodnára a Kozorožca je, že sa zdráhajú hovoriť o svojich citoch, čo je v láske podstatné. Nevedia vyjadriť, čo cítia rovnako v slovne rovine im to v tomto smere príliš nejde. Často sa uzatvárajú do seba a nedokážu prejavovať akékoľvek emócie. Asi rezervovanosť je ich najvýraznejšia črta. 

Máte vo vzťahu slabé miesta, o ktorých viete?

spolu hlasovalo 99 ľudí

Áno
86
Nie
13

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe