Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré muži uprednostňujú v sexe po 20-tke, 30-tke, 40-tke: Áno, sami priznávajú, že je v tom zásadný rozdiel

Partnerské vzťahy

Túžby mužov sa v sexe menia aj s ich pribúdajúcim vekom. To, čo uprednostňujú dvadsiatnici, tridsiatnici berú ako samozrejmosť a štyridsiatnikov to už nevzrušuje. Viete, ako sa menia sexuálne očakávania vašej polovičky?

Sexuálne túžby mužov sa menia. Rovnako aj samotná frekvencia toho, ako často milostné dobrodružstvá vyhľadávajú a to, čo od nich chcú. Samotní sexuológovia sa zhodujú, že to je skrátka fakt. Viete však, čo a akom veku chlapi očakávajú a ako naplniť ich túžby? Nám to prezradili oni sami.

Mohlo by vás zaujímať: Pretvárať partnera na obraz, ktorý nám vyhovuje, nemá význam: Ak chcete byť v živote spokojná, držte sa týchto 3 zásad

po 20-tke

Muži po 20 - tke sú mimoriadne sexuálne aktívni a držia sa skôr toho, že preferujú kvantitu nad kvalitou. Oni sami to dobrovoľne priznávajú. 

"Zbôžňujem sex, je to pre mňa forma relaxu, toho, že dokážem vypnúť, odreagovať sa, na nič nemyslieť. Baví ma, užívam si ho a ak ho je veľa nie je nad to. Vyžadujem to aj od frajerky. Ideálne je mať ho každý deň a ak nie každý, tak aspoň 5krát do týždňa. To aký je až tak veľmi neriešim. Ak som uspokojený, stačí mi to. Samozrejme očakávam podväzky, sexi bielizeň, to bez debát." (Lukáš, 24)

po 30-tke

Po tridsiatke sa už skôr zameriavajú chlapi na kvalitu, no od experimentovania neupúšťajú. To ich však láka v inej rovine. Aj keď sú už mnohí z nich zadaní. 

"Ja si na kvalitu v sexe potrpím. Potrebujem, aby bavil mňa aj partnerku. Ak je totiž pasívna, nestojí to za nič. Z toho som už vyrástol. Stále ma však láka skúšať nové veci. Napríklad anál, ktorý mávam minimálne, prípadne trojku, ktorú som doteraz neskúsil. V 20 - tke som nemal s kým a teraz je moja polovička zásedne proti. V rovine mojich túžob to samozrejme zostáva, aj keď ona sa to snaží nahradiť rôznymi inými vecami. To si napríklad na nej veľmi cením." (Emil, 33)

po 40-tke

Hovorí sa, že muži okolo 40 - tky sú už zrelí a presne vedia čo chcú. Niečo na tom zrejme bude. Zažili toho v sexe už dosť a teraz si vychutnávajú zväčša to, čo majú najradšej. 

"Pre mňa ja najlepší sex teraz. Mám 42 a konečne si to naozaj užívam. Nemusím ho mať každý druhý deň, no ak k tomu príde, je to so všetkým. Moja žena sa mi venuje, vie čo sa mi páči, ja viem, po čom túži ona a je to perfektné. Taká tá vzájomná symbióza, ku ktorej človek skrátka musí dospieť. Emocionálne aj fyzicky. Nebojte sa, keď som mal tridsať, tiež mi boli takéto reči smiešne, no dnes sa na to pozerám celom inak." (Gregor, 42)

Prečítajte si: Tohto chlapa chce získať každá, on má však pri výbere žien jasno: Čo hrá u neho prioritu?

Myslíte si, že naše sexuálne túžby sa vekom menia?

spolu hlasovalo 592 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe