Presunúť na hlavný obsah

Byť nedostupnou, ale zároveň aj príťažlivou. Po akých ženách muži skutočne túžia?

Sex a vzťahy

Vzhľad sa síce považuje za dôležitý, no na to, aby s vami šiel chlap do vzťahu, to jednoducho nestačí. Čo mužov priťahuje?

Nedostupná 

Nič chlapa neodženie tak, ako žena, ktorá sa príliš snaží a tlačí na pílu. Pozor, to, že sa príliš snažíte, neprejavíte len neustálym vypisovaním a dlhými správami, ale aj tým, ako sa k mužovi chováte. Ak tlačíte na stretnutia, odpisujete mu do minúty a všetky svoje plány sústreďujete okolo neho a jeho rozhodnutí, mužovi to dáva jasný signál, že ste kedykoľvek k dispozícií. Bohužiaľ, takéto ženy zvyknú brať ako nudné a nie sú pre nich žiadnou výzvou. Nezabúdajte, že muži potrebujú loviť aj počas vzťahu, a tak sa v prvom rade zamerajte na seba a neberte chlapa ako prioritu číslo jeden. 

Prečítajte si: Vaša obľúbená poloha pri sexe vypovedá veľa o vašej povahe: Čo o vás prezrádza tá vaša?

Najlepšia kamarátka v jednom 

Muži nepotrebujú toľko priateľov, ako máme my ženy. Aj preto automaticky očakávajú, že ich polovička a žena, s ktorou budú tráviť čas, bude suplovať aj úlohu ich kamaráta. Pozor, to neznamená, že s vami bude pozerať futbal a tľapkať po pleci. Mal by vám však dôverovať a zverovať sa vám aj s detailami, ktoré sa netýkajú vás. Po čase totiž každý chlap túži byť sám sebou, byť uvoľneným, žartovať a jednoducho správať sa tak, ako mu to je prirodzené... a to pri atraktívnej žene, s ktorou nemajú puto, nejde.

Zvodná a elegantná

Nenarážame na konkrétne črty tváre, ale celkový výzor. Pre mužov nie je nič krajšie, než elegantne upravená žena, ktorá pôsobí reprezentatívnym dojmom. To neznačí len spomínaný vzhľad, ale aj správanie, zvyky a vyžarovanie. Ak ste neustále náladová a nespoločenská, pravdepodobne tým svojho vysneného chlapa neočaríte. Naopak, ak z vás vyžaruje pozitívna energia a usmievate sa, máte šancu nielenže uspieť - ale aj zapísať sa do jeho srdca.

Neprehliadnite: Tri veci, ktoré mužov fyzicky odpudzujú. Odpustiť ich nevedia ani v čase, keď sú najviac zamilovaní

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe