Presunúť na hlavný obsah

December bude pre tieto znamenia najlepším mesiacom: Vodnári objavia stratené šťastie, Býci sa konečne zaľúbia

Partnerské vzťahy

December bude obzvlášť priať dvom znameniam zverokruhu. Užijú si najkrajšie okamihy z roka, práve v tomto období. Čo myslíte, týka sa to aj vás?

December bude mesiacom splnených prianí. Teda aspoň pre dve znamenia zverokruhu určite. Okrem toho, že si užijú najkrajšie obdobie roka, začnú sa im aj plniť priania, o ktorých veru ani len nesnívali.  Vodnári objavia stratené šťastie, Býci sa konečne zaľúbia alebo sa im podarí odpútať zo vzťahu, ktorý je pre nich neprínosný, no verili, že ide o lásku. Pozrite sa spolu s nami detailnejšie, čo vás v tomto období čaká. 

Vodnár

Toto je znamenie, pri ktorom má človek pocit, že celý život len niečo hľadá. Áno, v určitom zmysle je to aj pravda, keďže títo ľudia naozaj patria do kategórie rojkov a o mnohých veciach snívajú. Ak vidia, že sa im nedarí premeniť, to po čom túžia na realitu, upadajú do depresie a stávajú sa emočne nestabilnými.

Možno aj pre to, je pre nich naozaj náročné, nájsť si životného partnera. Hoci iní nemajú problém zamilovať sa do nich, je komplikované, v takomto vzťahu dlhodobo zotrvať. Keď totiž ten druhý vidí len seba, je to skrátka náročné.

Neprehliadnite: Vediem dvojitý život a môj muž to netuší: Zarábam si ako luxusná spoločníčka

Avšak, práve v tomto období sa im podarí objaviť stratené šťastie. Pochopia, že život nie je o hromadení majetku, veciach, ktoré si môžu kúpiť, ale o tom kým sa obklopujete. Toto poznanie ich zároveň motivuje začať na sebe pracovať a pozerať sa pred seba s novou víziou.

Áno aj takéto drobné odhalenie, vás vrámci emočných aktivít, posunie o level vyššie. Tí v nefunkčných vzťahoch pochopia, že treba ísť ďalej a skutočne rýchlo stretnú aj svoju životnú lásku. Hoci sa dlhodobo okolo seba pohybovali, až teraz pochopia, že sú pre seba stvorení. 

Býk

Býk je naozaj komplikovaným znamením. Má náročnú povahu, je tvrdohlavý a robí si veci po svojom. Vždy keď ide všetko presne podľa toho ako si ich naplánuje, zažíva stav eufórie, keď sa to však nedeje, upadá do depresie. Aj z tej sa však vie pomerne ľahko postaviť.

Nemá problém zaľúbiť sa, avšak ak skloňujeme lásku na celý život, môže to byť problém. K tomuto majú najmä muži narodení v daných znameniach, celkom špecifický postoj. 

Prečítajte si: So sestrou sme mali spoločného expartnera. Nakoniec sme sa dozvedeli nechutnú pravdu

V decembri však nastane zmena a oni sa naozaj úprimne zaľúbia. Pôjde o človeka, ktorého dlhodobo poznali, no až teraz si k sebe nájdu cestu. Nikto nevie ako napokon tento vzťah skončí, no oni cítia, že to skrátka musia risknúť. 

Predurčujú podľa Vás znamenia zverokruhu to, čo sa nám stane?

spolu hlasovalo 647 ľudí

vdu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe