Presunúť na hlavný obsah

Na zoznamke som našla muža, s ktorým som si vedela predstaviť budúcnosť. Nakoniec však nastal len šok

Partnerské vzťahy

Nájsť si partnera v dnešnej dobe nie je ľahké. Mnoho z nás sa uchyľuje k sociálnym sieťam, kde si môžu nájsť polovičku už za pár kliknutí. Nie vždy to je však také ľahké.

S Matejom som sa spoznala cez známu zoznamovaciu aplikáciu. Mala som po 30-tke a bola zúfalá z toho, že všetky moje priateľky už majú vážnu známosť, zatiaľ čo mne sa láska oblúkom vyhýbala. Bola som skeptická, no už po týždni som natrafila na spomínaného Mateja. Od začiatku som mala pocit, že je moja spriaznená duša, rozumeli sme si v každej téme, dokázali spolu písať hodiny a keď sme sa stretli, naživo vyzeral ešte lepšie než na fotografii. Aj keď boli naše témy spočiatku v reálnom živote len striedme, rýchlo sme sa rozkecali a cítila som sa pri ňom dobre. 

Ani po troch stretnutiach sa však k ničomu nemal, a tak som začala vnútorne panikáriť. Nepáčilo sa mi, že sa ma nesnažil pobozkať, že nevyvinul prvý krok k tomu, aby sme naše stretávanie posunuli na vyššiu úroveň a netajila som svoje sklamanie. Jedného dňa som mu značne pripitá napísala, či sa mu vôbec páčim, nakoľko od neho necítim žiadnu ďalší krok. 

Prečítajte si: Prvá láska prerástla až do manželstva. Náš život však ani náhodou nepripomínal rozprávku, ako si všetci mysleli

Po bozku prišiel šok 

Matej ma ubezpečil, že ho veľmi priťahujem, no jedným dychom dodal, že je v tejto dobe pod stresom a mimoriadne zaneprázdnený. Čas bude mať až tak o týždeň, no celý čas na mňa údajne myslel a berie ma rovnako vážne, ako ja jeho. Po týždni sme sa skutočne stretli a okrem prvej pusy bol aj prvý sex, ktorý sa nedal opísať iným slovom, ako úžasný. To, čo nasledovalo, však také úžasné nebolo. 

Všimla som si, že sa Matej začal sporadicky vyhýbať stretnutiam, ktoré som iniciovala ja. Nedalo mi to a rozhodla som sa vystalkovať si jeho sociálne siete a z akejsi paranoje aj všetky ženy, ktoré sleduje. Keď som sa pozrela bližšie na fotografiu jednej z nich, skoro som onemela. Na profilovke mala Mateja, v profile fotky, ako sa bozkávajú a oslavujú výročie vzťahu...Okamžite som mu napísala, no odpovede som sa nedočkala. Zablokoval si ma a prerušil so mnou kontakt. A tak sa moja vysnená láska zrútila.

Neprehliadnite: Bola mojou priateľkou, no nakoniec mi vrazila nôž do chrbta. To, že túži po mojom mužovi, som mohla odhaliť skôr

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe