Presunúť na hlavný obsah

Ocitla som sa v zamilovanom trojuholníku. Krátka aférka mala dopad najmä na jeho manželstvo

Partnerské vzťahy

Vraví sa, že nikdy by sa nemalo hovoriť nikdy - nakoľko nás život do danej situácie ako naschvál dostane. Stalo sa to aj našej čitateľke Petre.

Nepatrila som ženy, ktoré by mali tendenciu riešiť vzťahy iných a to, ako sa kto ku komu správa. Možno aj kvôli tomu som sa po tom, ako som spoznala Viliama, nepýtala na podrobnosti o jeho vzťahu. Už od začiatku som na sociálnych sieťach videla, že je vo vzťahu a fotografie značili o tom, že s touto ženou šťastný. Brala som ho tak ako kamaráta, s ktorým som raz za čas prehodila zopár slov. 

Jedného večera mi však napísal s tým, či by som nevybehla na víno. Nemala som v pláne nič, a tak som súhlasila a zdalo sa, že som ho z priepasti depresie doslova zachránila. So svojou priateľkou sa pohádali a zhodli na tom, že by bolo lepšie, ak by išli na istý čas od seba. Možno natrvalo - jednoducho mali pocit, že im to už nefunguje. 

Prečítajte si: Na zoznamke som našla muža, s ktorým som si vedela predstaviť budúcnosť. Nakoniec však nastal len šok

Z priateľky milenka

Cez spoločný večer sa neudialo nič také, čo by nasvedčovalo tomu, že sme viac ako priatelia. Pohoda, ktorú sme však spolu mali, sa nedala poprieť. Moju prítomnosť začal vyhľadávať čoraz viac a nebudem klamať, lichotilo mi to. Na jeho priateľku-expriateľku som sa nepýtala, verila som, že o tom bude rozprávať až vtedy, keď sa na to bude cítiť. 

Jedného večera sme to však prehnali s alkoholom a skončili sme spolu v posteli. Aj keď bol sex úžasný, prepadol ma mierny pocit viny. Ten však Vilo dokázal prebiť najlepším milovaním, aké som kedy zažila. „Ty si neskutočná... toto som ešte nikdy nezažil,'' opakoval mi. Napriek tomu mal však stále silné city ku svojej ex, no postupom tvrdil, že aj ku mne.

Nakoniec však prišiel šok a Vilo sa prestal ozývať. Aj keď som sa trápila, snažila som sa prísť na iné myšlienky, no márne. Keď som o päť mesiacov na to uvidela, že sa so svojou ex nielenže dali dokopy, ale zároveň aj zobrali, neverila som vlastným očiam. To, čo nasledovalo potom, však bolo ešte horšie...

Tým, že som o Vilovi rozprávala ku kamarátkam, sa informácie o našej afére dostali k jeho už manželke. S ňou sa udobril už v čase, keď so mnou spával. Momentálne išli opäť od seba a či ich manželstvo vôbec bude pokračovať. Najväčšiu vinu samozrejme obidvaja pripisujú mne.

Neprehliadnite: Celý rok som sa ho snažila dostať z mysle: Napokon som ho stretla tam, kde by som nečakala

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe