Presunúť na hlavný obsah

Nejaký čas som využívala služby istého muža: Stopla som to v momente, ako mi poza môj chrbát urobil toto

Sex a vzťahy

Lujza bola slobodná matka, ktorá žila bez muža už tak dlho, že si na to jednoducho zvykla. No bola to stále žena, ktorá sa potrebovala cítiť ako žena. Preto neváhala využiť isté služby, aby uspokojila svoje potreby. Tento „vzťah“ však stopla v momente ako jej zasiahol do osobného života.

Malo to byť len raz, ale je to ako droga 

Lujza nadviazala povedzme istý druh vzťahu cez svoju kamarátku, ktorá do toho bola zasvätená od svojho rozvodu. Išlo o agentúru, ktorej ste zaplatili za spoločníka. No takmer vždy tam bola aj možnosť využitia sexuálnych služieb, ak si dvaja padli do oka: „Najskôr som si myslela, že ja na to nie som. Po naliehaní priateľky a jej slovách, že jej to celkom zmenilo život a obzory, najmä tie v intímnej oblasti, som sa nechala zlákať, na jedenkrát a dosť. Ibaže, keď s tým začnete, je to ako droga, neviete sa dočkať ďalšej dávky,“ prezrádza hneď zostra na úvod svojho príbehu Lujza. 

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra mi tajila nového priateľa: Keď ho priviedla domov, nikdy by mi nenapadlo, že tam uvidím práve tohto muža

Nebola som zamilovaná, ale boli v tom iné city 

Lujza však nechcela spoločníkov striedať. Vždy si počkala, až bude voľný jeden konkrétny. Nemohla povedať, že by sa do neho zamilovala ako pubertiačka. Bola dospelá, vedela, čo robí a vedela, že pre neho je to len veľmi dobre platená práca: „Bolo to niečo iné... Boli v tom skutočné sympatie a akýsi druh porozumenia. Dovolím si tvrdiť, že po čase aj akýsi zvláštny druh dôvery. Verila som viac ako komukoľvek inému. Možno práve preto, že som sa mu mohla odhaliť nielen fyzicky, ale psychicky a on mi načúval. Boli to úžasné chvíle, ktoré trvali asi tri roky,“ opisuje svoj netradičný vzťah s mužom, ktorý mal profesionálne meno Emanuel. 

Nemohla som uveriť, že roky spávam s dcériným priateľom 

Ako Lujza podotýka, tento vzťah nemal nič spoločné s jej rodinným, osobným životom. Navonok bola úspešná slobodná matka s dcérou, ktorá už chodila na vysokú školu. Izabela bola pre ňu všetkým: „Práve s mojou dcérou sa zmenil aj môj vzťah s Emanuelom. Jedného krásneho dňa mi dcéra oznámila, že v škole niekoho stretla a že je až asi zamilovaná. Tešila som sa s ňou, no to som ešte netušila, že na večeri, kde mi ho chcela predstaviť, sa po jej boku objaví práve Emanuel. Ten muž, ktorého ona poznala pod jeho pravým menom, Emil. Bola som v šoku. Nakoniec sme to však nejako uhrali a večeru prežili. Počas nej som sa o ňom dozvedela detaily, o ktorých sme sa pri našich stretnutiach samozrejme nikdy nerozprávali. On nevyzvedal a ja som do toho nechcela ťahať rodinu. On zase nemohol hovoriť o sebe kvôli agentúre, ktorá ho zamestnávala,“ vysvetľuje Lujza, ktorá nemohla uveriť, že tri roky spáva s priateľom svojej dcéry. No keď si pomyslela, že s ním spala len pred týždňom a oni jej oznámili, že sú spolu už dva mesiace, prišlo jej až zle. 

Čítajte tiež: Všetky ženy z neho boli namäkko. To, čo chcel odo mňa v sexe však úplne pochovalo náš vzťah

Vraj je zamilovaný, tak som mu musela pohroziť 

Na ďalší deň sa stretla s Emanuelom, teda Emilom, ukončila ich vzťah a slušne ho požiadala, aby nechal jej dcéru na pokoji. No predtým jej nedalo nespýtať sa, či vedel, kto Izabela je. „Priznal sa, že najskôr nie, potom mu ukázala ich spoločnú fotografiu, ale mlčal predo mnou aj ňou. Vedel totiž ako sa to celé skončí. Hoci mi povedal aj to, že chce skončiť s prácou spoločníka, pretože sa do Izabely zamiloval, a hoci by som mu jeho slová aj verila, toto by som dcére nikdy nevysvetlila. Nakoniec som mu musela pohroziť, že jej sama poviem pravdu, ak ju nenechá,“ priznáva Lujza, ktorá je rada, že nakoniec Izabelu naozaj opustil. Hoci mala dlho zlomené srdce, radšej s ňou prežila túto nepríjemnú skúsenosť, akoby jej musela opisovať, ako roky spávala s jej priateľom

Neprehliadnite: Zamilovala som sa konečne do skvelého muža: Nakoniec vysvitlo, že som bola milenkou jeho otca