Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Zvláštna ponuka od neznámeho muža zmenila môj pohľad na sex

Erotické poviedky

Na druhý deň som dúfala, že sa mi ešte ozve, ale neozval sa...

Mýlila som sa, keď som si myslela, že ma už nič v mojom živote neprekvapí. V mojich tridsiatich piatich rokoch si ešte stále vychutnávam single život. Nie žeby som partnera nechcela, ale po tom, čo som sa s mojím bývalým priateľom pred rokom a pol rozišla, nič nesilím. 

Chcela som vyskúšať známosť, niečo ako priateľa s benefitmi, s ktorým by sme si bez viazania a vzťahových opletačiek občas užili a nič neriešili. Nebola som ale nikdy typ, ktorý by vedel takéto známosti vyhľadávať. Prvá možnosť, ktorá sa mi zdala ako najrýchlejšia a celkom reálna, bola zoznamka. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Tajomstvo z mojej minulosti, o ktorom sa moja priateľka nikdy nemala dozvedieť...

Dobrý sex a zábava

V dnešnej dobe je to už bežná vec na zoznamovanie sa a ľudia tam hľadajú okrem životnej lásky aj nezáväzné vzťahy. Túto druhú možnosť som teda vyskúšala aj ja a odozvy boli rôzne. Chcela som si nájsť niekoho, s kým si budem rozumieť, ale hlavne niekoho, kto od toho neočakáva veľa, len príležitostné stretnutia, dobrý sex a zábavu. 

Tesne pred tým, ako som išla jednu noc vypnúť môj počítač, prišla mi správa od neznámeho muža. Nemal fotografiu na svojom profile, ale niečo mi hovorilo. Že ešte chvíľku zostanem. Tento chlap, ktorý tvrdil, že má pred štyridsiatkou bol naozaj zdvorilý, vtipný a išla z neho mužnosť už len cez vety, ktoré mi písal. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: O manželovej milenke som sa dozvedela mesiac po svadbe, rozhodla som sa...

Stretli sme sa až po mesiaci 

Na druhý deň som dúfala, že sa mi ešte ozve, ale neozval sa, ani na tretí. Po našej týždňovej odmlke som nabrala odvahu a napísala som prvá ja. Odpoveď mi prišla až po hodine, cítila som sa ako pubertiačka, ktorá čaká na správu od platonickej lásky

Keď mi odpísal, potešila som sa a začala som sa o neho zaujímať viac a viac.  Trvalo nám to mesiac, kým sme si dohodli stretnutie, ale po mesiaci som mala pocit, že toho človeka poznám, že viem, čo má rád, čo rád nemá, mala som jednoducho pocit, že sme si nejakým spôsobom veľmi blízki. 

Stretnutie sa konalo u neho. Keď som prišla na adresu, ktorú mi dal, bola už tma. V piatok večer bolo počuť hlasy ľudí, ktorí išli do ulíc. On mi otvoril dvere do jeho bytu, kde bola tma. Stále som nevedela, ako ten človek vyzerá, no vôbec mi to neprekážalo, skôr sa mi to zdalo veľmi záhadné a sexi. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželka mala časté výjazdy do práce: To, čo sa za tým skrývalo, by mi nenapadlo ani v tom najhoršom sne

Povedal mi, že takto to zostane a ak sa bojím, nebude ma presviedčať, aby som zostala. Nebála som sa vôbec. Vzrušenie vo mne kolovalo a keď sa ma chytil, bol to krásny pocit, ktorý som nikdy predtým nezažila. Milovala som sa s neznámym mužom, o ktorom som nevedela, ako vyzerá, ale vedela som, akú hudbu má rád, čo chce ešte vo svojom živote zažiť a čo je jeho najobľúbenejšie jedlo. 

Sex po tme bol neopísateľný, cítila som všetky jeho dotyky dvakrát viac, než som bola zvyknutá. Keď do mňa vnikal, vnímala som len jeho, mňa a vášeň medzi nami. 

S pánom neznámym sme sa už nikdy potom nestretli, nekontaktovali sme sa a ani jeden z nás to nechcel. Jednoducho máme za sebou najkrajšiu noc v živote, bez toho, aby sme o sebe vedeli niečo viac. 

- Najčítanejšie -