Presunúť na hlavný obsah

10 vecí, ktoré vášmu chlapovi nikdy nevešajte na nos: Tieto by mali byť pre neho tabu!

Partnerské vzťahy

Niektoré veci by jednoducho nemali byť súčasťou vzťahu dvoch ľudí. Teda, mali by byť čisto ženskou záležitosťou. Ktoré vaše intímnosti partner naozaj nepotrebuje vedieť?

Že sa vám najskôr nepáčil

Na jednej strane by ho to mohlo raniť, na druhej by mohol získať pocit, že pre vás nikdy nebude dosť dobrý. Mohol by sa začať porovnávať s inými mužmi vo vašom okolí a nakoniec by tento nepodstatný fakt mohol viesť až k hádke či dlhodobým rozporom. A to, rozhodne, nepotrebujete.

Koľko ste mali milencov

Či boli traja alebo tridsiati, je to pre váš vzťah celkom nepodstatné číslo. Nezaťažujte vášho chlapa svojimi milencami, ani mu nemúťte hlavu číslami, nad ktorými bude takmer stopercentne polemizovať.

Prečítajte si: Koľko sexuálnych partneriek by mal mať muž? Vedci prišli s číslom, ktoré ich partnerky nepoteší!

Ako prebieha váš menštruačný cyklus

Opäť nepríjemné detaily, ktoré mu môžu zmeniť pohľad na vaše intímne partie a sexualitu. Neriskujte a nechajte to „tam dole“ nepoškvrnené. Verte nám, je to pre váš vzťah a sexuálny život oveľa lepšie. 

Zažili ste swingers

Ak mu niečo takéto poviete,  okamžite si začne kvetnato predstavovať, čo a s kým ste tam robili, koľkokrát ste si vymenili partnerov a podobne. Ak chcete stále pôsobiť ako dobrá matka jeho budúcich detí, o podobných zábavkách mlčte!

Prečítajte si: Erotické poviedky: Šli sme na swingers party, no to, kto nám otvoril, mi vyrazilo dych...

Aký bol váš posledný chlap v posteli

Váš súčasný by sa opäť mohol začať porovnávať čo naozaj nikam nevedie. Jedine k jeho komplexom, pošramotenému egu a iným problémom, ktoré by vám aj jemu ubrali na entuziazme.

Odfarbujete/holíte si chĺpky nad hornou perou

Nie, táto informácia rozhodne nepatrí do jeho uší. Mali by ste v jeho očiach stále ostať sexi a ženskou, a pokiaľ mu zvestujete rôzne detaily, ktoré nie sú z kategórie „chutné“, mohol by na vás pozerať inou optikou. Menej ružovou.

Máte hnačku/vetry

Opäť detail z kategórie „nechám si to pre seba“. Nech vám ani len nenapadne vešať mu na nos tieto záležitosti. 

Neznášate jeho matku

Akokoľvek svokru nemusíte, nehovorte mu to. Naopak, šplhnite sa u neho svojim neutrálnym prístupom a žiadnymi negativizmami na adresu jeho mamy. Ak sa dá premôžte sa a navrhnite návštevu. Viete, ako ho to poteší?

Máte plastiku

Nosa, vagíny, alebo iných častí, ktoré na prvý pohľad nevidieť. Nemusí vedieť, že ste „predtým“ neboli až taká perfektná, ako vás pozná dnes!

Mohlo by vás zaujímať: Šialená intímna úprava, ktorá pobláznila ženy po celom svete: Naozaj po tomto muži túžia?

Neznášate deti

Téma, ktorú nerozvíjajte do takej miery, aby mal pocit, že s vami nie je o čom, ak túži po rodine. Poukazujte na iné svoje pozitívne stránky. Deti sú aj nie sú všetko. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe