Presunúť na hlavný obsah

Hriešne – nehriešne myšlienky našich čitateliek: Čo prvé, nám ženám, napadne pri pohľade na kus chlapa?

Sex a vzťahy

Hoci sme, my ženy, ťažšie čitateľnejšie než muži, stále sme len z mäsa, kostí, a lomcujú nami emócie, preto pri pohľade na atraktívneho muža sa nám kde čo premietne hlavou: Tu je malá ukážka.

Máloktorý muž sa dokáže celkom ovládať pri pohľade na naozaj atraktívnemu ženu. Mnohí idú rovno na vec bez rozmyslu, a dokonca sa neboja ju hneď aj osloviť. My ženy sme v tomto oveľa diskrétnejšie. Svoj záujem či nezáujem vieme až dokonale maskovať, a svoje chute premeniť aspoň na hriešne myšlienky.

Malo by váa zaujímať: Najlepšie veci, ktoré pre nás muži v posteli urobili: Výpovede mužov, ktoré prekvapia aj pobavia

„Neprídem asi s ničím novým, keď poviem, že pri pohľade na kus pekného, svalnatého chlapa mi ako prvé napadne, aké je jeho vybavenie tam dole. Potom mi dokonca skrsne v hlave aj to, či sa tam dolu holí alebo nie. Úprimne, mohol by byť po telesnej stránke akokoľvek dokonalý, ale ak nemyslí na hygienu tam dolu, potom by som od hriešnych myšlienok veľmi rýchlo prešla k znechuteniu,“ prezrádza naša čitateľka Eva (32). 

„V momente, ako zbadám sexi muža, predstavím si, ako sa ma dotýka, šepká do ucha neslušné veci a popritom mi nedá čas ani sa poriadne nadýchnuť. Jednoducho myslím hneď na sex. V tomto som možno viac živočíšna než iné ženy, povedala by som, že v tomto zmýšľam viac ako muži,“ pridáva sa Erika (28), ktorá sa aktívnym sexuálnym životom netají. 

Čítajte tiež: Aké typy mužov sa páčia súčasným tridsiatničkam? Zisťovali sme od žien konkrétne výpovede

Vyznie to možno trápne, ale pri pohľade na dobre vyzerajúceho muža je moja prvá myšlienka venovaná tomu, že presne taký si ma nikdy nevšimne. Nepodceňujem sa, ale viem, že nie som práve Candice Swanepoel, či iná sexica, preto sa takýmto myšlienkam jednoducho neubránim,“ opisuje podľa vlastných slov nesmelá Táňa (26). 

„Mne jednoznačne ako prvé napadne, či tak dobre ako vyzerá, vie používať svoje mužstvo alebo či sa vie tak dobre aspoň bozkávať. Pretože povedzme si na rovinu, pokiaľ jedno alebo druhé nefunguje, strácali by ste s takým chlapom čas, hoci by vyzeral ako Brad Pitt za mlada?“ reaguje Linda (34). 

Martinina (29) prvá myšlienka zase vyzerá asi takto: „Škoda, že som zadaná... Ktovie, či aj on! Ale za hriech by určite stál, aj keby je tupý ako poleno.“ 

Neprehliadnite: Prečo by ste mali flirtovať s inými ľuďmi, aj keď ste vo vzťahu? Dôvod vás prekvapí

Naozaj úprimne hriešne, zvláštne, ale miestami aj vtipné boli odpovede našich čitateliek, a na čo prvé myslíte vy? Podeľte sa o to s nami v diskusii.