Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Nikdy nepodceňujte odvrhnutého milenca, jeho pomsta vás môže vyjsť naozaj draho

Sex a vzťahy

Chcela som svojho milenca potešiť, tak som sa pre neho pred objektívom vyzliekla a nafotila pikantné zábery. To som však netušila, že po rozchode sa rozhodne o moju nahú krásu podeliť s človekom, pred ktorým som sa hanbila najviac.

Naša čitateľka Jana (28) patrí, lepšie povedané patrila do skupiny žien, ktoré chceli potešiť partnera, no nemysleli na možné následky. „Hoci náš sexuálny život bol viac ako zaujímavý a mohla by som o ňom písať hotové príbehy, postupom času som si uvedomila, že dlhšiu budúcnosť s Máriom si predstaviť neviem. Preto som to stopla, hoci som prišla o naozaj skvelého milenca,“ začína svoje rozprávanie Jana, ktorá však nerátala s tým, čo za pomstychtivého človeka sa z jej ex vykľuje

Mohlo by vás zaujímať: Prečo nás priťahujú "zlí chlapci", aj keď sme sa už niekoľkokrát popálili

Nanešťastie Jana celkom pozabudla alebo neriešila fakt, že svoje sexuálne dobrodružstvá si nahrávali do mobilu alebo na kameru, nehovoriac o pikantných fotografiách v sexi spodnej bielizni, s erotickými pomôckami nielen v rukách, ale aj priamo v "akcii". To všetko ešte zaklincovali eroticky ladenými správami v mobile, ktoré si jej milenec Mário poctivo ukladal rovnako ako aj spomínané fotografie a videá. Po rozchode sa ich Jana nadobro zbavila a predpokladala, že Mário urobí to isté, alebo prinajmenšom, to nebude riešiť a pohne sa vpred. 

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Pre svojho manžela som nafotila pár šteklivých fotografií. Neuhádnete, v čích rukách skončili!

Čo čert nechcel, Mário sa nielenže pohnúť vpred nechcel, on sa chcel k Jane vrátiť. Keď to nešlo prosíkaním, ufňukanými telefonátmi, či prázdnymi sľubmi, skúsil to starým známym a osvedčeným spôsobom - vydieraním. „Keď mi začali spätne chodiť erotické správy, ktoré som mu kedysi posielala, fotky a videá, na ktorých som sa predvádzala v Evinom rúchu a v pózach, na ktoré by som sa dnes už nedala nahovoriť, vydesila som sa. Nielenže som mala nový vzťah, na ktorom mi záležalo, ale bála som sa aj o prácu, pretože som nevedela, komu sa to rozhodne poslať. Žila som v neustálom strachu a nevedela som, čo robiť. Pričom on mi vyvolával každý deň aj niekoľkokrát, aby som sa rozhodla,“ spomína ďalej.  

Neprehliadnite: Erotické poviedky: Na pracovnom pohovore mi dal tento muž veľmi nevhodnú ponuku, nebol v tom ale sám

Jana však váhala príliš dlho. Nakoniec skoro všetok materiál o nej, ktorý mal, poslal jej súčasnému priateľovi na mail. Ten sa nič nepýtal, len jej to ukázal. „Keď som mu vysvetľovala, ako to bolo, a že som bola strašne hlúpa a nemyslela na dôsledky, cítila som sa neskutočne zahanbene a ponížene. Bola som presvedčená, že je koniec... Priateľ sa však zachoval neskutočne obdivuhodne. Všetko vymazal, objal ma a povedal mi, že čo bolo bolo a nikomu nedovolí, aby ma takto nechutne vydieral.  Urobil však možno niečo, čo nemal. Pekne krásne si môjho bývalého počkal, dal mu poriadnu nakladačku, a potom ho prinútil všetko pred jeho očami vymazať. Viem, že bitka to nevyriešila, pretože nevieme, či to nemá niekde v zálohe, avšak vtedy sa asi zľakol a odvtedy mám od neho pokoj. Popravde, aj keď sa trocha bojím, či to nepošle napríklad môjmu šéfovi či kolegom, najdôležitejšie je, že môj súčasný priateľ o všetkom vie a stojí pri mne. Na inom mi nezáleží.“

Za príbeh ďakujeme našej čitateľke Jane (28). Ak ste sa stretli aj vy s niečím podobným, podeľte sa o váš príbeh s nami v diskusii. 

Zažili ste už aj vy pomstu odvrhnutého milenca na vlastnej koži?

spolu hlasovalo 102 ľudí

Áno
38
Nie
64

- Najčítanejšie -