Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Zviedla som môj mladý objekt tým najneslušnejším návrhom...

Erotické poviedky

Andrea patrí medzi ženy, ktoré to, čo si zaumienia, dosiahnu vždy. Pokojne pri tom porušia aj všetky morálne zásady...

Andrea je žena, ktorej nevadí použiť na dosiahnutie svojho cieľa naozaj všetky možné aj nemožné prostriedky. Niektoré ženy by sa nezaplietli so ženáčom, neukradli by otca rodine, ani by sa nespustili s oveľa mladším synom kolegyne. To však nie je prípad ženy, ktorá si zaumienila, že zmámi na svoje radovánky objekt, na ktorý by si iné netrúfli. 

A to, ako sa jej to podarilo, to je kapitola sama o sebe. „Pred rokom sme sa s Dankom stretli na jednej oslave. Už vtedy sa mi páčil. Bol to syn mojej kolegyne, odo mňa mladší o desať rokov. Mal vtedy sladkých osemnásť, mal ten správny chlapčenský šmrnc a mňa, ani neviem prečo, vzrušoval ako málokto. Napriek tomu, že bol medzi nami veľký vekový rozdiel,“ hovorí Andrea, ktorá sa po skončení školy stala koncipientkou v advokátskej kancelárii. Práve tam sa zoznámila s mladým Danielom, synom jej kolegyne Pavly.  Tá hneď spozorovala, že medzi tými dvoma prebehla chémia, no nechcela sa do toho starať a nič na sympatie dvojice nepovedala.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Podľahla som o dvadsať rokov mladšiemu trénerovi. Čakalo ma najťažšie rozhodnutie v živote...

Mladíkovi sa nedalo odolať

Andrea mala veľa chlapov, od rozchodu s jej posledným milencom bola ako odtrhnutá z reťaze. Mala v posteli mladých, starých, bohatých i študentov. „Vedela som, že si môžem robiť, čo chcem. Makám na sebe, to ako vyzerám, je výsledkom každodennej driny. Dano bol vtedy akousi pomyselnou čerešničkou na torte – musela som ho mať za každú cenu. Už v ten večer, keď sme sa na tej oslave videli prvýkrát, sme sa bozkávali. Stačilo by len tak málo, a mohol byť v ten večer môj,“ spomína atraktívna tridsiatnička, ktorá si zaumienila vytiahnuť na mladého študenta naozaj veľký tromf. 

Danove trenky boli navreté...

„Začali sme si písať na Facebooku. Dano patril medzi najkrajších chlapcov, akých som kedy videla. Mal hnedé vlasy, zelené oči a pery, na ktoré by sa bola rada prisala každá. A ten aristokratický nos... To, že bol zadaný, mi vôbec nevadilo, rozhodla som sa to využiť vo svoj prospech. Vedela som, že stačí urobiť bu – bu – bu a bude môj. Trošku som ho teda nastrašila, že ak sa so mnou u mňa nestretne, všetko vyklopím jeho frajerke. Hnusné, však?“  Pýta sa s úsmevom sexica, ktorej plán nakoniec vyšiel. „Vyliečeného“ sukničkára, ktorý frajerke zahnúť pôvodne nechcel, sa jej podarilo dostať presne tam, kam chcela. 

„Pretiahol ma ako nikto“

„Čakalo ho šampanské. Hneď v úvode som mu prstami prešla po rozkroku, cítila som, ako pomaly, ale iste, tvrdne. Rozopla som mu opasok na potrhaných džínsoch. Jeho trenky boli navreté, tak som si pomaly kľakla a rukou som mu začala masírovať penis...“ Keďže veci sa podľa Andreiných slov dali do pohybu rýchlejšie, ako predpokladala, nakoniec musela mladšieho milenca krotiť, a povedať mu, aby spomalil. „Nohavičky mi len odsunul bokom a čerstvo oholeným nástrojom do mňa vošiel rýchlosťou blesku. Tvrdý a neskutočne veľký, pretiahol ma ako nikto pred ním. Nikdy by som nebola povedala, že si to rozdáme tak vášnivo, no stalo sa. Odvtedy mi spríjemnil ešte niekoľko večerov, no nakoniec sa rozhodol, že s tým prestane. Čudovala som sa, ale on tú svoju naozaj miloval tak, že ju nechcel podvádzať...“ Uzatvára Andrea, a jedným dychom dodáva, že tento mladík bol prvý, kto jej povedal nie... Nuž stáva sa.

- Najčítanejšie -