Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Sex na základe rozvrhu od môjho muža mal nakoniec tento nečakaný dôvod

Sex a vzťahy

Človek by povedal, že manželia by nemali mať pred sebou žiadne tajnosti. Ako však vieme, realita dokáže niekedy pekne zaskočiť, v tomto prípade možno aj pobaviť. Presvedčte sa sami.

S Damiánom sme spolu už viac ako päť rokov, no manželmi sme sa stali ešte len nedávno. Náš vzťah napredoval vždy akosi prirodzene, nesilene. Pri ňom som vždy mala pocit, že je všetko tak ako má byť. Keby som mala povedať niečo na margo nášho spoločného intímneho života, stačilo by len jedno slovíčko: úžasný. Na deti sa ešte necítime, keďže sme sa brali pomerne mladí, a preto si jeden druhého užívame aj v manželskom živote so všetkými starosťami aj radosťami, ktoré obnáša. Všetko bolo jednoducho tak, ako má byť.

Malo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Pre svojho manžela som nafotila pár šteklivých fotografií. Neuhádnete, v čích rukách skončili!

Prednedávnom sa mi však stala zvláštna vec, ktorá ma prinútila nad naším sexuálnym životom sa trocha zamyslieť. V stredu ráno, keď som sa išla ako vždy osprchovať a pripraviť do práce, sa za mnou odzadu priblížil do sprchy. Zmyl mi šampón z vlasov, začal mi dlaňami prechádzať po chrbte, až napokon zamieril na prsia, ktoré začal masírovať. Nemusím snáď hovoriť, že to bolo viac ako príjemné, najmä keď sme sa dostali k tomu podstatnému.

Neskôr po práci som sa strela so svojimi priateľkami na káve a neboli by sme to my, keby sme nezačali rozoberať tých našich chlapov vrátane postele. Ako sme sa postupne prepracovávali k tomu môjmu a mojim skúsenostiam, uvedomila som si jednu zvláštnu vec. Sex v sprche sa pravidelne vždy konal v spomínanú stredu ráno. Trocha som sa nad tým pozastavila, ale potom som to vypustila z hlavy až do chvíle, vďaka ktorej mi to opäť začalo vŕtať v hlave.

Neprehliadnite: Erotické poviedky: Manželka odmietala sex, po jednej noci sa všetko zmenilo!

O dva dni na to, som prišla z práce domov a na stole ma čakala krásne rozvoniavajúca večera. Najprv som sa potešila, ale neskôr mi napadlo, že presne takúto večeru zorganizoval aj pred týždňom. Najedli sme sa a on mi „prekvapivo“ navrhol masáž. Nechala som ho, nech urobí tak, ako mal naplánované, avšak po celý čas som premýšľala nad tým, prečo sa jeho „prekvapenia“ vždy opakujú tými istými metódami a v rovnako čase. Premýšľala som nad tým ešte aj v noci. Nie že by mi to nejako prekážalo, napokon ako vravím, sex bol zakaždým skvelý a splnil svoj účel, avšak chcela som poznať dôvod jeho konania.

Keď sa to stalo po tretíkrát v danom týždni, čo ma opäť prekvapil, neprekvapil svojím nápadom zakončeným sexom, stopla som to hneď na začiatku a rozhodla sa ho spýtať. Samozrejme ostal zaskočený, no napokon vyšiel s pravdou von: „Vieš, hneď keď sme sa zoznámili, som vedel, že si oveľa spontánnejšia než ja. Po pravde, nikdy som nerozumel prečo si si vybrala práve mňa a keď sme sa vzali nadobudol som pocit, že musím náš vzťah udržovať aj v sexe tak, aby si sa nenudila. Preto som si vypracoval akýsi rozvrh toho, kedy ťa čím prekvapím alebo čím by som náš intímny život spestril.“ Prisahám, že v tej chvíli som nevedela, či sa smiať alebo plakať od šťastia, že mám takého roztomilého, ale neskutočne hlúpeho manžela. Hneď som mu vysvetlila, že nepotrebujem sex podľa rozvrhu na to, aby som ocenila jeho kvality alebo aby som sa nenudila. Pretože s ním som sa nikdy nenudila. Keď sme si to pekne krásne vysvetlili, zakončili sme večer plný prekvapení neprekvapivo sexom, avšak tentoraz sme plán obišli a pomilovali sa snáď na všetkých miestach nášho bytu, a musím povedať, že sme si to užili ako nikdy.

Čítajte tiež: Manželka mala časté výjazdy do práce: To, čo sa za tým skrývalo, by mi nenapadlo ani v tom najhoršom sne

Za príbeh ďakujeme našej čitateľke Silvii (26). Ak máte aj vy zaujímavý príbeh z oblasti vzťahov, o ktorý sa chcete s nami podeliť, napíšte nám na redakcia@feminity.sk. 

- Najčítanejšie -