Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Bývalého posadnutosť nám zmenila vzťah od základov, sex s ním sa mi zhnusil pre toto...

Erotické poviedky

Iveta bola príjemná a sebavedomá mladá žena. Priateľ sa ju však snažil vizuálne zmeniť...

S Andrejom sme mávali pekný vzťah. Až do doby, kedy mu celkom nehrablo. Bol samoľúby, stále pozeral rôzne ženy na internete, no tváril sa, že to nerobí a vždy, keď som to zistila, začal sa správať agresívne.  Jeho nálady boli na nevydržanie. Až po niekoľkých mesiacoch som zistila, čo je vo veci. A ostala som teda poriadne zaskočená!

Krv a mlieko

Začalo to nevinnými pripomienkami k mojej postave. Najprv, že mi trčia kosti, potom, že som chudá ako lata... Začal mi vyvárať, kupovať samé kalorické jedlá, ktoré mi servíroval s úsmevom na tvári a čakal, že budem pomaly ale isto priberať v tých správnych partiách. Že sa mi aj bez cvičenia zväčší zadok a prsia... Miloval ma najmä vtedy, keď som jedla. Čokoľvek. Od ovocia po klobásky. Keď som jedla, videla som, aký je vzrušený. Bol nadržaný ako nikdy. Ale len vtedy, keď to bolo o jedení. Celé jedlo sa mi zhnusilo vďaka nemu. Chcel, aby som aj počas milovania jedla aspoň banán. Časom mi z neho aj z jedla samotného bolo na vracanie. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zviedla som môj mladý objekt tým najneslušnejším návrhom...

„Si málo pri tele...“

Snažila som sa prísť na to, prečo ho tak veľmi jedlo vzrušuje. Keď som začala sondovať, koho si to vlastne na tom webe pozerá, skoro mi spadla sánka! Na tých stránkach z histórie prehliadača, boli samé tučné ženy. Čo tučné, priam obézne! Vyľakala som sa. Pochopila som, že si zo mňa chce spraviť tučibombu. Mali sme za sebou ešte pár sexov, ktoré boli opäť o tvaroch, ktoré nemám, ani o zadku, po ktorom ma nemôže plesknúť. Opýtala som sa ho narovinu, o čo mu ide. ´Si málo pri tele,´ znela jeho odpoveď. Fajn, povedala som si. Nestojí mi za to, aby ma nonstop komandoval, že sa mám najesť a ja som priberala do rozmerov XXL. Dnes mám frajera, ktorý je vzrušený pri pohľade na mňa bez toho, aby som sa musela ládovať jedlom...

Za príbeh ďakujeme čitateľke Ivete.

Sledujte nás aj na Instagrame!

- Najčítanejšie -