Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: O manželovej milenke som sa dozvedela mesiac po svadbe, rozhodla som sa...

Erotické poviedky

Naša svadba bola osudová chyba, ktorú sme spravili len preto, lebo sme nevedeli...

Nebola to láska, ktorá by rýchlo vzplanula. S Dávidom sme sa poznali už roky predtým, než sme spolu začali chodiť. Obaja sme boli šťastne zadaní, keď sme k sebe mali zrazu oveľa bližšie, než kedykoľvek predtým. Vždy sme boli dobrí kamaráti, no až keď sme obaja žili vo vzťahoch, začalo sa s nami niečo diať.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Pre svojho manžela som nafotila pár šteklivých fotografií. Neuhádnete, v čích rukách skončili!

Možno to bola taká kamarátska žiarlivosť, alebo sme potrebovali len čas na to, aby sme zistili, že patríme k sebe. Ja som bola vo vzťahu tri roky a Dávid niečo viac ako rok, keď sme sa jedného dňa u neho doma začali bozkávať a vyspali sme sa spolu. Predtým som bola u neho asi tisíckrát a nič také sa nikdy nestalo. Vždy sme to brali ako magické priateľstvo, ktoré bude trvať naveky. Nuž, stalo sa.

Na druhý deň som sa mu neozvala a neozval sa ani on. Týždeň sme o sebe nič nevedeli, až keď mi prišla správa: „Milujem ťa, čo budeme robiť?“

Čo sme urobili? Obaja sme sa rozišli so svojimi partnermi a o štyri mesiace na to, ma Dávid požiadal o ruku. Mala som pocit, že si beriem najlepšieho priateľa a moju životnú lásku zároveň. Všetci naši známi naozaj nechápali, do čoho sa púšťame, poznali nás ako kamarátov, nie ako dvoch zaľúbených ľudí. No u nás to prepuklo až po rokoch, čo sa niekedy stáva.

Prečítajte si: Manželka mala časté výjazdy do práce: To, čo sa za tým skrývalo, by mi nenapadlo ani v tom najhoršom sne

Spoločné chvíle boli zrazu iné, nikdy predtým sme sa k sebe netúlili, no teraz sme sa od seba nevedeli odtrhnúť. Na svadbe sme mali viac než sto hostí a bol to najkrajší deň v mojom živote. Všetko som si užívala, moje najlepšie kamarátky mi pripravili prekvapenie z našich spoločných fotografií s Dávidom, o ktorých som ani netušila, že existujú.

Mesiac po svadbe...

Takmer pol roka som prežívala naozaj spokojné obdobie. Mesiac po svadbe sa ale všetko otočilo. Dávid sa začal chovať zvláštne, ako keby sa mi vyhýbal. Z práce chodil nepravidelne, ráno vstával skôr ako zvyčajne. Takto to išlo týždne a po dvoch mesiacoch, odkedy som začala pozorovať toto zvláštne chovanie, mi zazvonil telefón. Bola to Katka, bývalá priateľka môjho manžela. Chcela sa stretnúť, mala som z toho naozaj zlý pocit. Stretli sme sa na druhý deň a Katka mi povedala, že už mesiac po svadbe jej začal Dávid volať a začali sa tajne stretávať. Povedala mi, že ona ho stále miluje a že Dávid miluje ju. Naša svadba bola osudová chyba, ktorú sme spravili len preto, lebo sme nevedeli zniesť, že  Dávid a ja máme vzťah s niekým iným. A mala pravdu.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Šli sme na swingers party, no to, kto nám otvoril, mi vyrazilo dych...

V ten večer som pobalila manželove veci a na druhý deň spísala s právnikom žiadosť o rozvod. Dávid vôbec neprotestoval a tak rýchlo, ako sme sa zobrali, sme sa aj rozviedli. Keď som zistila, že ma môj muž mesiac po svadbe podviedol, rozhodla som sa, že už Dávid do môjho života nepatrí. Kvôli našej nezmyselnej žiarlivosti sme obaja prišli o najlepších priateľov. Ja o neho a on o mňa. 

- Najčítanejšie -