Presunúť na hlavný obsah

5 typov ľudí, s ktorými by ste mali mať sex aspoň raz v živote: Vysvetlíme vám, prečo!

Sex

Ak patríte k tým, ktorí si z času na čas užijú jednorázový sex, mali by ste vedieť, kto by sa mal nachádzať na zozname budúcich milencov a mileniek.

Prelietavosť nie je pre každého, ale ak ste momentálne "single", možno by ste túto stratégiu mohli v budúcnosti využiť. Ak patríte k tým, ktorí si z času na čas užijú jednorázový sex, mali by ste vedieť, kto by sa mal nachádzať na zozname budúcich milencov a mileniek, aby ste zažili niečo, čo ste doteraz možno ešte nevyskúšali. Ak vás myšlienka vyspať sa s viac než piatimi ľuďmi skôr desí, tak si to prečítajte aj tak, možno vám to aspoň spríjemní nasledujúce chvíle. 

Mohlo by vás zujímať: Po čom už ženy siahli, keď po ruke nebol vibrátor: Niektoré predmety by ste naozaj nečakali...

S niekým omnoho mladším

Ak ste to ešte nevyskúšali, mali by ste do toho ísť. Je to celkom sranda. Hlavné pozitívum toho je, že mladší človek má oveľa viac energie ako vy a tak sa môžete tak trošku pri ňom zviesť. Nenarobíte sa a vychutnáte si pekné mladé telo

Nevýhoda: Jedinou nevýhodou by mohla byť komunikačná bariéra. Občas sa s mladšími nemáme o čom porozprávať, ale veď pre to sme sem neprišli. 

Prečítajte si: Ženy odpovedali na sexuálne otázky od mužov: Našli ste sa aspoň v jednej z ich odpovedí?

S niekým omnoho starším

Áno, aj sex so starším mužom, alebo staršou ženou má veľa veľa výhod a keď to vyskúšate, poviete si, že vaše predsudky boli úplne neoprávnené. Milovať sa budete pri starých klasikách ako ´Guns N´ Rosses´, a staršia osoba vaše mladé telo naozaj ocení. Budete ako hviezda noci, čo viac si môžete priať. 

Nevýhoda: So staršími treba niekedy opatrne, aby náhodou neprišlo k zástave srdca.

Hudobník

Ó áno. Nie nadarmo majú všetci hudobníci naozaj veľký register svojich mileniek. Ktorá by nechcela, aby jej nahý muž s dokonalou postavou spieval krásne a čisto do ucha pri vášnivom sexe. A ak tá postava čistou náhodou až taká dokonalá nie je, môže sa zakryť za gitaru a všetko je zrazu ako z amerického filmu. 

Nevýhoda: Sú aj hudobníci, ktorí si myslia, že sú hudobníci, ale vlastne nimi nie sú. Vtedy je lepšie do uška nespievať. 

Prečítajte si: Obľúbená poloha mužom naháňa zimomriavky: Toto posteľové šantenie je na hranici, odkazujú odborníci!

Cudzinec

To je také vzrušujúce, keď na vás niekto v posteli rozpráva rečou, ktorej ale že vôbec nerozumiete. Možno vám rozpráva, že ho začalo nejako pobolievať brucho a že asi sa na chvíľku presunie na toaletu, ale nám to vždy znie ako ´ je t'aime ma chère´. 

Nevýhoda: Ak sa pýtate na cestu k najbližšej autobusovej zastávke, asi vám ju ťažko vysvetlí. Nezabudnite si preto nabiť telefón, aby ste ráno mohli použiť zázračnú navigáciou. 

Prečítajte si: 10 dobrých dôvodov, prečo sú ženy s krivkami lepšie v posteli: Tieto fakty sa nedajú ignorovať!

Motorkár

Na jazdenie je zvyknutý, má dobrý balans, silu v rukách a určite aj jedno veľké sexi tetovanie. Motorkár je určite jedným z typov ľudí, ktorým by sme mali dať šancu, ak chceme v živote zažiť niečo vzrušujúce. A možno vás odvezie domov na jeho mašine a nebudete musieť ísť autobusom, ako od cudzinca. 

Nevýhoda: Ono s to nezdá, ale títo motorkári sú veľkí romantici a krehké duše. Dajte si pozor na to, aby ste mu nezlomili jeho veľké srdce.