Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Na pracovnom pohovore mi dal tento muž veľmi nevhodnú ponuku, nebol v tom ale sám

Erotické poviedky

Z tohto zvláštneho pohovoru som odchádzala so zmiešanými pocitmi...

V mojej bývalej práci mi vadila jedna vec. Pracovali v nej samí muži a niekedy som mala chuť im všetkým naliať vedro s ľadovou vodou nielen do tváre. Zo začiatku mi to ale až tak nevadilo. V IT firme plnej mužov som pracovala na marketingovom oddelení. Ja a ešte jedna kolegyňa sme teda mali prácu, o ktorej by možno iné snívali, no mne to časom začalo prerastať cez hlavu. Každý deň som počúvala sexistické návrhy od mojich kolegov.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Manželka odmietala sex, po jednej noci sa všetko zmenilo!

Zvláštne otázky

Začalo to nevinnými narážkami na moje nohy, na malý či veľký výstrih a vrcholilo to nenápadnými dotykmi, tak som sa rozhodla z tejto firmy odísť. Začala som rozposielať životopisy a sústredila som sa najmä na firmy, v ktorých by väčšinu zamestnancov mali tvoriť ženy. Bola som presvedčená, že čisto mužský kolektív zaváňa problémom. 

Mala som za sebou dva celkom príjemné pohovory a ešte ma čakal tretí, dúfala som, že posledný. Prišla som na tento pohovor pre zahraničnú kozmetickú spoločnosť a čakala som, že tam bude sedieť „hŕba“ žien, no opak bol pravdou. V miestnosti, do ktorej ma veľmi sexi recepčná poslala, sedel muž. Myslela som si, že ešte príde niekto z personálneho oddelenia, no nikto neprišiel. Tento muž sa mi predstavil ako riaditeľ spoločnosti a ponúkol mi stoličku oproti nemu. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželka mala časté výjazdy do práce: To, čo sa za tým skrývalo, by mi nenapadlo ani v tom najhoršom sne

Začali sme sa rozprávať o mojich pracovných skúsenostiach, no tento muž mi stále vstupoval do reči. Mala som pocit, že sa ma snaží zneistiť a to sa mu aj darilo. Prvá otázka, ktorá ma zaskočila, bola, či mám pod tými šatami podprsenku.  Chcela som zostať s chladnou hlavou, tak som odpovedala, že bez nej by som na dôležité stretnutie nešla. 

Druhé kolo

Nasledovali otázky na moju obľúbenú farbu spodnej bielizne. Vtedy som sa už ozvala a opýtala sa, či je takáto forma pohovoru, podľa neho bežná. On sa mi potom ospravedlnil, chcel len vidieť, ako reagujem v nepríjemných situáciách, a prestal s tým. O týždeň na to, mi z tejto firmy volali, že mám druhé kolo pohovoru. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Vyskúšali sme s priateľom polohu, ktorá ho takmer pripravila o ...

Tentokrát to bolo na inom mieste, v iných priestoroch, ktoré taktiež patrili tejto firme. Keď som tam prišla, v miestnosti sedel len riaditeľ a ešte jedna pani. Obaja sa usmievali a ona len povedala: „Mal si pravdu, je naozaj krásna.“ Nechápala som o čo tu ide, no veľmi rýchlo mi „bliklo“. Bol to manželský pár a riaditeľovi som sa páčila natoľko, že si to chcel so mnou užiť aj s jeho ženou. Ona ma začala presviedčať, že nech to vyskúšame, že toho nebudem ľutovať. Môj potencionálny šéf ma dokonca zavolal na luxusnú dovolenku, ktorú by som mala samozrejme preplatenú. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zamestnala som sa ako striptérka, môj sexuálny život sa zmenil o 180 stupňov...

Z tohto zvláštneho pohovoru som odchádzala so zmiešanými pocitmi. Neverila som, že ľudia sú schopní riskovať svoju reputáciu kvôli sexuálnym potrebám a uvedomila som si, že narážky mojich kolegov v práci vlastne vôbec neboli také zlé. Zobrala som ale inú prácu, kde sme boli len ženy a odvtedy mám minimálne od sexistických rečí pokoj. 

- Najčítanejšie -