Presunúť na hlavný obsah

Prežil som s ňou ten najlepší sexuálny zážitok: Nakoniec som zistil, že je to žena môjho známeho

Partnerské vzťahy

Nedala mi spávať. Žena, ktorú som spoznal celkom náhodne a ku ktorej ma to priťahovalo ako k žiadnej inej.

Ležala mi v hlave už dlhšiu dobu. Žena, ktorá ako jedna z mála, sa nesnažila o moju pozornosť. Napriek tomu som si bol istý, že čaká na to, kým ju začnem dobýjať. To ma na nej neskutočne priťahovalo. 

Čítajte: Ženy, ktoré si vedia užiť sex, prehovorili: Keď sa mužom podarí priviesť ženu k orgazmu týmto spôsobom, majú vyhraté

Najlepší sexuálny zážitok v mojom živote

V jeden večer som nabral odvahu a napísal som jej. Vedel som, že pokiaľ ju chcem, musím sa rozhýbať. A možno aj trochu riskovať. Keď prišla prvá odpoveď od nej, spadol mi kameň zo srdca a namotal som sa na ňu ešte viac. Môj deň sa zrazu odvíjal od toho, či mi napíše a kam bude viesť naša konverzácia. 

Po čase, keď sme sa spoznali, vedeli sme, že jeden po druhom túžime. Dovolím si tvrdiť, že to bola moja najkrajšia noc v živote. Nešlo pritom o nič výnimočné. Táto žena si ma však získala svojou eleganciou v posteli, tým, ako sa hýbala a ako to celé prežívala. Moje vzrušenie dosiahlo maximum a čo som neplánoval, moje city k nej sa začali prehlbovať. Cítil som k nej viac a viac. Mal som ženu. A tiež deti. A to bol problém.

Neprehliadnite: Zabudnite na bod G. Pri sexe je oveľa dôležitejší bod A, ktorý nebudete mať problém nájsť

Nakoniec som zistil, že je to žena môjho známeho

Vedel som, že aj ona je zadaná. Bolo mi jedno, s kým. Nezamýšľal som sa nikdy nad tým. Chcel som byť len s ňou. Jediné, o koho mi išlo, bola teda ona. 
Neskôr som však zistil, že je to partnerka môjho bývalého obchodného partnera. Roky som ho nevidel a neboli sme istý čas k v kontakte. Nikdy by mi nenapadlo, že žena, ktorá mi absolútne pomotá hlavu, bude práve jeho partnerka. 

Nie je deň, kedy by som na ňu nemyslel. Je dosť pravdepodobné, že nikdy to nebude moja žena, ale akákoľvek chvíľa s ňou mi stojí za to, aj keby som prišiel o všetkých známych...