Presunúť na hlavný obsah

TABU, o ktorom sa nehovorí: To, čo by sa iným mužom páčilo, ten môj označil za sexuálnu úchylku

Sex

Muži si neustále sťažujú, že nemajú dosť sexu. To však nie je môj príklad a napriek tomu náš vzťah nevydržal.

Všade počujete a čítate o tom, ako si muži sťažujú na nedostatok sexu. Akoby vždy boli na vine len ženy a každý muž mal nekonečný sexuálny apetít. Moja skúsenosť však hovorí úplný opak. Aj ženy majú výrazný sexuálny apetít a musím povedať, že ja sama som jednou z nich a nedá sa povedať, že by mi to zabezpečilo šťastný vzťah. 

Čítajte tiež: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

To, čo by sa iným mužom páčilo, on označil za úchylku 

S Marekom sme mali od začiatku dobrý vzťah a to, čo sa mu najskôr páčilo, neskôr označil za „choré“. Môj sexuálny apetít bol odjakživa „iný“ ako mali jeho predošlé partnerky. Páčilo sa mu, že sex je u nás na dennom poriadku. Vždy si ho užíval a doslova ďakoval za takú partnerku, ktorá sa „nevyhovára na bolesť hlavy“. 

Ako však išiel čas, nechápal, že ma to stále drží. Postupom času ma začal odmietať a ja som si myslela, že nie som pre neho dosť atraktívna, alebo že sa so mnou už v posteli nudí. Skúšala som rôzne triky, ale bolo to stále horšie a horšie. 

Jedného dňa mi povedal, že je to na nevydržanie, že ho stále v posteli uháňam a on už nevládze. Označil ma za chorú a že má asi sexuálnu úchylku. Priznám sa, dosť sa ma to zo strany partnera dotklo a zamávalo to mojím sebavedomím. Nikdy som sa necítila takto ponížená.  

Mohlo by vás zaujímať: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Nie som jediná, tieto ženy to majú podobne

Svoju chuť na sex nedokážem nijako vysvetliť. Jednoducho to tak cítim, ale sex nie je pre mňa to jediné, čo v živote chcem, ako to môže z týchto riadkov vyznievať. Začala som sa preto viac rozprávať aj s inými ženami a hoci nás nie je veľa, nie je to ani nič výnimočné. Jednoducho som zistila, že partner, ktorého som mala, mi nestačil, ale to neznamená, že iným by sa to nepáčilo.
Ženy, ktoré majú zvýšenejšiu chuť na sex, to zrejme nemajú najjednoduchšie, ako by sa mohlo zdať...

„Môj priateľ mi neustále vyčítal, že na nič iné ako na sex nemyslím. Mali sme sex len trikrát do týždňa, mne to nestačilo a on s tým začal mať problém. Neustále ma obviňoval, že ho určite kade-tade podvádzam a robil mi žiarlivostné scény, nevynímajúc neslušné urážky na moju osobu. Museli sme sa kvôli tomu rozísť,“ otvorene priznala Simona (27).

„V dôsledku častého sexu ma muž začal považovať za prostitútku. Áno, vlastný muž. Stratila som pre neho hodnotu a nazýval ma hocijako, len nie peknými osloveniami. Cítila som sa, akoby som tou prostitútkou naozaj bola, napriek tomu, že som spávala výsostne s ním. Pocit menejcennosti a nadradené správanie z jeho strany viedli časom ku koncu,“ zaspomínala na svoj rozchod Kristína (31).

„Môj muž si neustále sťažoval, že ho v sexe uháňam a že mi nestíha. Neskôr to začal vyťahovať aj pred priateľmi a sťažovať si, že či som normálna. Myslím si, že to nepatrí na verejnosť a odvtedy sa jeho kamaráti a známi ku mne správajú ako keby som chcela spávať s každým, aj s nimi. V jeho neprítomnosti mi naznačujú hocijaké veci za jeho chrbtom a ja neviem, ako z toho celého von,“ prezradila niečo zo svojho súkromia Petra (33).

Neprehliadnite: Sexuálna výzva, ktorou si muža dokážete naplno získať: Keď vás uvidí v tejto polohe, už od vás neodíde