Presunúť na hlavný obsah

Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva aj to, kto nový má o vás záujem

Partnerské vzťahy

Rok 2021 bol pre mnohé vzťahy a manželstvá veľkou skúškou. Čo sa skrýva za novým rokom 2022 a akým pokušeniam neunikneme?

Vodnár

V polovici marca bude váš milostný život na vrchole. Vášeň a vzrušenie, ktoré vo vás horí, budú potrebovať uhasiť. V lete sa váš vzťahový život trochu upokojí, ale to neznamená, že budete vedieť, co chcete, práve naopak, pomotá vám to hlavu. Ďalšie rozhodnutie bude len na vás.

Čítajte tiež: Znamenie, ktoré patrí medzi najobetavejšie: Mať po boku túto ženu je pre muža vrchol v úspechu

Ryby

V polovici apríla na vás čaká rozprávková romantická príležitosť, ktorá sa naskytne raz za život. Budete však musieť vyberať z viacerých, ktorí vám pomotajú hlavu. A preto rozhodnutie bude znamenať aj veľký risk. Bude vaša voľba správna?

Baran

Najväčšia láska sa predpokladá na konci októbra budúceho roka.. Raz sa budete cítiť zaľúbení až po uši a chvíľu na to môžu niektorí pochybovať o svojom vzťahu a šťastí. Rozhodovanie, čo chcete, bude trvať až do januára. Mali by ste si však uvedomiť, čo chcete vy, bez ohľadu na okolie. Práve vaše pocity vás privedú tam, kde by ste sa inak možno ani neocitli.

Býk

Vzťah ako na hojdačke. Prelom apríla a mája, či októbra a novembra. To sú mesiace, kedy môže dôjsť k revolúcii v partnerstve. Váš vzťah bude môcť rásť a prekvitať, keď sa rozhodnete, že si doprajete navzájom slobodu, ktorá vás paradoxne môže ešte viac zblížiť. 

Blíženci

Tí, ktorí sú single už dlhšie vyhľadávajú nové možnosti. Blíženci, ktorí sú vo vzťahu budú musieť nájsť svoju stratenú iskru v sexuálnom živote. Je čas si uvedomiť, že zlepšiť vzťah sa dá aj týmto. Koncom októbra si uvedomíte dôležitosť vzťahu. 

Rak

Od konca októbra do januára bude vo vašom vnútri prevládať túžba po nepoznanom, vášeň či pudy.  Ovládne vás „vládca sexu“. Nie je to preto ideálny čas na riešenie dôležitých partnerských otázok. Radšej s tým počkajte. Ak chcete, aby váš vzťah vydržal, budete musieť do neho investovať energiu. 

Lev

Polovica apríla bude predstavovať pre vás a váš intímny život zvýšené libido. Namiesto krátkodobého flirtovania si ho skúste užiť a vyťažiť z neho maximum. V polovici leta si dávajte pozor na vzťahové drámy. 

Panna

Rok, ktorý praje vášmu partnerskému životu. Ten ste za posledný rok odkladali na vedľajšiu koľaj. Teraz prichádza čas, keď pochopíte, že na skutočnú lásku si treba nájsť tiež čas. V prvej polovici apríla na vás čaká nová láska. Vo vašom milostnom živote sa budú diať veľké veci. 

Váhy

Váš milostný život čaká doslova ohňostroj. Koncom júla niektorí môžu odbočiť od svojej skutočnej lásky a zažiť krátkodobú túžbu byť slobodný. To všetko sa však do troch mesiacov zmení. Budete však musieť vynaložiť veľké úsilie na to, aby ste svoju veľkú lásku získali späť. 

Škorpión

Váš vzťahový život je rovnako komplikovaný ako vy samy a váš charakter. To ale neznamená, že na vás nečaká to najlepšie, po čom ste kedy túžili. Okolo apríla budete prežívať zmes emócií a pocitov, ale koncom júla, ak sa osamostatníte, otvorí vám to dvere do nového života. Váš milostný život zažiari. 

Strelec

Jar a jeseň signalizujú problémy v partnerstve. Vo vašom živote sa objaví aj bývalý partner či partnerka. Vyvolá to v mnohých pokušenie. Intenzívne stretnutie s bývalým partnerom vyvolá mierne turbulentné obdobie. Problémy môžete prekonať koncom októbra, nesmiete sa však báť vzdať sa posledného slova.

Neprehliadnite: S týmito znameniami zažijete najvášnivejšie noci: Títo muži patria medzi dokonalých milencov

Kozorožec

V januári si uvedomíte, že na romantiku treba dvoch. Hneď na to zatúžite zdieľať svoju osobu len s jednou osobou. To, či to bude váš partner alebo niekto nový, budete najlepšie vedieť len vy sami. Toto obdobie bude trvať dlhšie a asi v polovici mája začnete intenzívnejšie vnímať, ktorou cestou sa chcete vo vzťahu uberať. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe