Presunúť na hlavný obsah

Najcharizmatickejší muži sa narodili v týchto mesiacoch: Spája ich jeden element, ktorý si však dokáže osvojiť každý

Partnerské vzťahy

Ak na týchto mužov narazíte, je viac ako jasné, že si vás okamžite získajú. Ich charizma totiž očarí každého. A to nemusia ani nič povedať. Ako to robia?

Pochopili, že to akú energiu vyžarujeme, vychádza z nášho vnútra

Kdekoľvek sa objavia, vedia pritiahnuť pohľady ľudí, dodať im úplne prirodzene energiu, dokážu motivovať a inšpirovať. Sú inteligentní, talentovaní a mimoriadne atraktívni. Presne tak aj na svoje okolie pôsobia. Ženy takýchto mužov milujú. Priťahujú ich k sebe akousi zvláštnou silou. Vedia dokonale reagovať aj v komplikovaných situáciách, dokážu sa povznieť nad mnoho vecí a stávajú sa tak ideálnym partnerom.

Neprehliadnite: Exmanžel sa mi po rozvode priznal ohľadom jednej veci: Keby som to bola tušila, asi sa s ním nerozvediem

Dokážu veci riešiť bez toho aby zbytočne vyvolávali hádky a spory. Narodili sa v mesiacoch, jún, júl, august a september. Hovoríme teda o Rakoch a Pannách. Život ich naučil pokore a prirodzenému rešpektu voči druhým, čo z nich robí skvelých parťákov. Pochopili, že to akú energiu vyžarujeme, vychádza z nášho vnútra. Naučili sa žiť v symbióze s okolím a aj keď si idú za svojim a majú jasne definované ciele, nič nerobia na silu.

Všetko musí prameniť z ich vnútorného presvedčenia. Toto je azda najzásadnejší element, ktorý sa na ich veľkej charizme podieľa. To ich potom v očiach nežnejšieho pohlavia robí neodolateľnými. A oni si to veľmi dobre uvedomujú. Nie, že by to zneužívali, ale občas si vďaka tomu nastavia veci presne tak, ako im vyhovujú. Majú na to totiž ideálny recept. Aj to je dôkazom, že vnútorná spookojnosť na naše okolie pôsobí ako magnet. 

Mohlo by vás zaujímať: Svoju manželku viním za túto jednu vec: Neviem jej to povedať do očí, ale cítim, že to veľmi poznačilo môj vzťah k nej

Je pre Vás vo vzťahu dôležité to, akú energiu vyžaruje Vaša polovička?

spolu hlasovalo 225 ľudí

Áno
207
Nie
18

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe