Presunúť na hlavný obsah

Sexuálny manuál ako si udržať chlapa: Ak toto vnesiete do rutiny v spálni, nebudeme chcieť odísť, tvrdia muži

Partnerské vzťahy

Muži v tom, čo vrámci intimity chcú, majú veľmi jasno. Ich túžby sú definované a neboja sa nahlas povedať, po čom túžia. Viete to však aj vy? Občas manuál priamo od nich, môže pomôcť.

Muži skrátka presne vedia, čo v sexe chcú a narozdiel od nás to nemajú problém povedať a dožadovať sa toho. Hoci my často nemáme potrebu ich požiadavkám vyhovieť a ignorujeme ich, v určitom smere je to tak trochu chyba. Keď sa im totiž neplnia túžby doma, hľadajú to inde. A opäť to bezproblémov aj priznajú.

"Pre mňa je to ako sa žena v sexe ku mne správa mimoriadne dôležité. Nič nie je horšie ako baba, ktorá sa tvári znudene a laxne v posteli. Nepotrebujem sex na verejnosti, ale chcem pri sebe niekoho, z koho budem cítiť vášeň a túžbu. To je to najdôležitejšie. Aby mi aj v sexe prejavovala náklonnosť a netvárila sa, že je to jej povinnosť." (Juraj, 32)

Čítajte tiež: Svoj vzťah som ukončila, pretože nenapĺňal moje sexuálne potreby: Pre niekoho povrchné, pre mňa však dôležité

"Ja potrebujem v sexe aktívnu ženu, ktorá sa nebude brániť novým veciam. Rád experimentujem a očakávam to aj od partnerky. Chcem aby ma žena sama od seba občas prekvapila orálom bez toho aby som ju do toho musel nútiť a prosiť sa jej. Aj takéto drobné prekvapenia nás dostanú do úplne inej dimenzie. Naozaj je to niečo, s čím dokážete veľa urobiť. Ak k tomu pridáte aj nejaké bonusy ako striptíz, ste na najlepšej ceste, aby sme pri vás zostali navždy." (Adam, 30)

Mohlo by vás zaujímať: Opustil ma kvôli úplnej hlúposti: Táto nezmyselná otázka zničila náš začínajúci sa vzťah

"To na čo si potrpím je láskanie. Hoci to môže ženám pripadať ako zbytočnosť, pre mňa je to mimoriadne podstatné. Vo všetkých smeroch, sférach a ohľadoch. Tá, ktorá mi to dopraje je pre mňa kráľovná. Mám pocit, že na to sa akosi zabúda a nepripisuje sa tomu význam. Áno, orál, anál sú super, ale toto je viac. Aj my muži sex vnímame cez emócie. Najmä, pokiaľ sme vo vzťahu dlhšie." (Igor, 29)

Zaujímate sa o to, po čom váš partner v sexe túži?

spolu hlasovalo 244 ľudí

Nie
39

- Najčítanejšie -