Presunúť na hlavný obsah

Svoj vzťah som ukončila, pretože nenapĺňal moje sexuálne potreby: Pre niekoho povrchné, pre mňa však dôležité

Sex a vzťahy

Marko spĺňal Sofiine nároky na vhodného partnera do bodky. Až na jednu oblasť, nad ktorou by možno nejedna žena mávla rukou, že nie je vo vzťahu až tak dôležitá. Ona ju však pokladala za jednu z najdôležitejších častí vzťahu, ktorý má perspektívu do budúcna.

Vkladala som do neho veľké nádeje 

Sofia mala za sebou pár vážnych vzťahov, ktoré nakoniec skončili z rôznych dôvodov. Jediné, čo mali títo jej predchádzajúci partneri spoločné je, že v posteli jej to klapalo so všetkými. Tam problém nebol. Potom stretla Marka, ktorý ju na prvý pohľad ohúril svojou výrečnosťou, sebavedomím, aj pracovnými zručnosťami: „Imponoval mi ako muž, jeho vlastnosti boli presne tie, ktoré som si na partnerovi cenila. Zdalo sa, že toto bude konečne ten pravý muž pre mňa. Vkladala som do neho veľké nádeje,“ vyznáva sa zo svojich pocitov Sofia, ktorá onedlho zistila, že mu predsa len čosi dôležité z jej pohľadu chýba. 

Mohlo by vás zaujímať: Sex je súčasťou vzťahu: Ako často ho potrebujú muži a ako je to so ženami? Odpovede vás prekvapia...

A potom to prišlo... alebo skôr neprišlo nič 

Mali už piate rande, keď sa rozhodla, že je čas, aby sa oťukali aj po intímnej stránke. Predsa len po svojom poslednom partnerovi nebola intímne s nijakým iným mužom, takže sa na spoločne strávený večer u neho doma a následne spoločnú noc veľmi tešila: „Nenechala som nič na náhodu. Vzala som si so sebou novú sexi spodnú bielizeň, aby som ho dostala do kolien. Pohľad na jeho nahé telo ma skutočne vzrušoval. A potom to prišlo... Alebo skôr neprišlo nič. Vyspali sme sa spolu, odbavil ma s prepáčením za 5 minút, predohra chabá a k tomu všetkému vyvrcholil skôr než ja. Bola som absolútne sklamaná,“ objasňuje Sofia a dodáva, že si myslela, že spolu strávia milovaním celú noc a on si potom len odfúkol, zapálil cigaretu a zaspal do piatich minút. Cítila sa neatraktívne, pýtala sa samej seba, či ho vôbec priťahuje, keď si to nechcel zopakovať v ten večer znova. 

Čítajte tiež: Prehovorili ženy s najväčším sexuálnym apetítom: Tieto krásky dokážu uspokojiť len skutoční chlapi

Dala som mu druhú šancu, dopadlo to takto

Potom si však Sofia povedala, že tomu ešte dá druhú šancu. Tentokrát u nej doma, v jej domácom prostredí. Rozhodla sa, že nebude čakať, ale prevezme iniciatívu. Začala ho dráždiť prvá, chytil sa, ale hneď ju doslova povalil na gauč, nestihli prísť ani do spálne, a po piatich minútach bolo opäť po všetkom: „Tak som sa ho spýtala, či je uspokojený a povedala som, že ja teda nie. Na to mi odpovedal, že mám nejaký zvýšený apetít, vraj nečakal, že budem taká nymfomanka. To som sa už skutočne urazila. Pretože nie som žiadna nymfomanka, len úplne normálna žena, ktorá má svoje sexuálne potreby, ktoré on nebol schopný ani prvý, ani druhýkrát naplniť. Po jeho slovách a ľahostajnosti som si povedala, že hoci všetko ostatné je na ňom skvelé a je to príjemný spoločník, takto to nebude fungovať. Chcem muža, ktorý bude k mojim sexuálnym potrebám vnímavý a nebude ma súdiť, hoci by som aj nymfomanka bola,“ dodáva na záver svojho príbehu Sofia. 

Neprehliadnite: Nejaký čas som využívala služby istého muža: Stopla som to v momente, ako mi poza môj chrbát urobil toto

Myslíte si, že na to, aby vzťah skutočne fungoval, musia byť okrem iného naplnené aj sexuálne potreby oboch partnerov?

spolu hlasovalo 1367 ľudí

Áno
1262
Nie
105