Presunúť na hlavný obsah

Sexuálna hra, ktorá vás privedie k tomu najlepšiemu sexu: Na túto jednu nedajú muži dopustiť

Sex

Čo je pre muža vzrušujúcejšie ako sexuálna hra, ktorá vás privedie k tomu najlepšiemu sexu? Ak ste ju ešte neskúšali, mali by ste okamžite odhodiť zábrany.

Muži milujú okoreniť svoj sexuálny život. Vždy ich poteší, keď je žena iniciátorka alebo keď prevezme situáciu do vlastných rúk. Jednou z ich najobľúbenejších sexuálnych hier a radostí je „role play“. 

Čítajte tiež: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Role play

Sexuálna hra „role play“ alebo predstieranie rôznych rolí má niečo do seba. Muži odjakživa milujú ženy v úlohe herečiek. Ich sny sú často práve o rôznych ženách a takto sa dokážete vcítiť do rôznych charakterov či profesií. Samozrejme, všetko by malo byť nesmierne sexi. 
„Role play“ je veľa o ženách a k tomu jednoznačne patrí aj dobrý striptíz. Ak sa naň odvážite, svojho partnera tým dovediete k varu.

Ženy sa stanú odvážnejšie a v úlohe „herečky“ si dovolia viac

Ženy sa stanú odvážnejšie a v úlohe herečiek si dovolia zo seba vydať viac. To, samozrejme, poteší nejedno mužské oko. Pohľad na ženské telo a jeho krivky boli, sú a vždy budú pre mužov doslova rajom. A tak by sa rozhodne pri vás mal váš partner aj cítiť.
Striedanie rolí, kostýmy a všetko, čo k tomu patrí je skvelým spôsobom ako si vychutnať ten najlepší sex. 

Neprehliadnite: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

„Milujem, keď žena hrá role play. S bývalou partnerkou sme si toho užili dosť a v sexe jednoducho nikdy nemala konkurenciu. Jej lap dance, ktorým zavŕšila večer je neprekonateľný,“ nešetril slovami chvály Kubo (37).

„Keď ženu baví sex a má z neho potešenie, svet je hneď ružový. Pre muža je dôležité mať čo najlepší sex, jeho kvalita života sa od toho odráža. Dobrá role play k tomu jednoznačne patrí,“ hovorí Michal (35).

„Kostýmčeky na ženách sú nesmierne sexi. Viac nemám čo dodať a asi každý tuší, že finále stojí vždy za to,“ prezradil Peter (41).