Presunúť na hlavný obsah

Prehovorili ženy s najväčším sexuálnym apetítom: Tieto krásky dokážu uspokojiť len skutoční chlapi

Sex

Skutočný ženský orgazmus a žiadne predstieranie. Reč bude so ženami, ktoré si vychutnávajú plnými dúškami to, čo nám naše tela ponúkajú a dôležitú úlohu v tom hrajú títo muži!

Tentoraz nebude reč o mužoch a ich tajných snoch, i keď vzrušená žena rozhodne medzi ne patrí. O svoje zážitky a posteľné radovánky sa totiž podelili ženy, ktoré patria medzi tie s najsilnejším sexuálnym apetítom. Milujú svoje telo a rady si vychutnávajú všetko to, čo im dokáže ponúknuť. 

Čítajte tiež: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

Ženy s najväčším sexuálnym apetítom

Ich nenásytnosť z nich robí najpríťažlivejšie ženy a muž i z nich idú väčšinou prirodzene do kolien. Nejde to, spĺňať modelingové miery 90-60-90, ale vedieť hýbať a nosiť svoje telo ako chrám. Na tom sa zhodnú nielen ženy, ale aj muži.

„Milujem, keď je muž odvážny a skúša nové polohy, predovšetkým také, v ktorým on sám vyznieva ako muž. Sex v sprche je jednou z nich a muž, ktorý ma tam dokáže pomilovať zo všetkých strán, je naozaj veľký chlap. U mňa je tento sex predohra a muž, ktorý neskončí po prvom svojom vyvrcholení, má u mňa vyhraté,“ prehovorila Petra (29).

„To, čo má rád muž, mám rada aj ja. Áno, hovorím o 69. Chlap, ktorý dokáže ženu priviesť k orgazmu jazykom, je skúsený a vie, čo robí. Dotyky na prsiach a všetkých intímnych zónach v kombinácii s lízaním tam dolu, tomu žiadna žena neodolá. Toto by som mohla mať každý deň a nikdy nemám dosť, asi ako muži fajku,“ otvorene priznáva Simona (32). 

„Rada sa pred mužmi predvádzam, lebo viem, že to ich baví a vzrušuje. Lap dance a striptíz, to sú moje zaručené dve veci, ktorým žiadny neodolá a nikdy nepovie nie. Čudovali by ste sa, ale práve toto chýba aj mnohým ženatým chlapom. Trochu zábavy a provokácie v posteli, role play a nebrať sa tak vážne. Rada vystriedam počas noci aj tri štyri polohy, jedna je nuda,“ pochvaľuje si Andrea (36).

Neprehliadnite: Sexuálne TABU, o ktorom muži tajne snívajú: Splniť im ho dokážu len tie najodvážnejšie ženy bez zábran

„Možno sa to niekomu môže zdať čudné, ale mám rada, keď má muž, ktorý sa mi páči, trošku neslušné návrhy. Aspoň viem, že miluje sex a že sex s ním je zábava. Keď obdivuje moje telo a krivky alebo krásu, robí mi to dobre a aj preto milujem spoločnosť mužov. Môj stupeň vzrušenia sa stupňuje a v sexe vtedy podám ja sama perfektný výkon. Jednoducho potrebujem, aby ma hecovali,“ dodáva na záver Romana (31).