Presunúť na hlavný obsah

Láska bez doby trvanlivosti a papiera: Nela Pocisková a Filip Tůma, Daniela Peštová a Paľo Habera sú spolu už roky, čo ich okrem detí spája?

Slovenské celebrity

Tieto dvojice sú spolu už roky a pôsobia absolútne spokojne a harmonicky. Skrátka ako keď stretnete spriaznenú dušu. Čo všetko ich spája a aký je ich recept na šťastný vzťah?

Nela Pocisková a Filip Tůma

Obľúbená a krásna herečka Nela Pocisková a Filip Tůma tvoria už roky zamilovaný pár. Dokopy sa dali vďaka nakrúcaniu markizáckeho seriálu Búrlivé víno. Veľmi dlho svoj vzťah chránili pred verejnosťou a doteraz si súkromie strážia. Stali sa rodičmi syna Hektora a dcérky Liany.

Čítajte tiež: Ako hrdličky! Najromantickejší pár súčasnosti Dara Rolins a Pavel Nedvěd dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku

Okrem detí a hereckého sveta ich spájajú aj rovnaké priority, pohľad na svet a aj po tých rokoch, medzi nimi cítiť stále iskru a vášeň. Vzájomne sa podporujú a vedia sa podržať, keď treba. K narodeninám venovala partnerovi Nela nádherné vyznanie, ktoré hovorí za všetko. 

"VŠETKO ti prajem k tvojmu dnešnému sviatku. Nech si vieš naďalej užívať tento život ako len ty vieš a nech tým naďalej inšpiruješ aj mňa aj tvoje okolie. Nech sa ti plnia sny, na ktorých tvrdo makáš."


Soňa Skoncová a Robo Reis

Toto je jednoznačne jeden z najkrajších párov nášho showbiznisu. Moderátorka a podnikateľka Soňa Skoncová našla muža svojho života, ktorým je uznávaný dizajnér Robo Reis, pred viac ako dvadsiatimi rokmi. Za ten čas stihli toho naozaj veľa. Majú nádherného synčeka Robka a do rodiny pribudla nedávno aj malá princezná Eliza. Dokonale do ich skladačky malé dievčatko zapadlo. 

Obaja sú známi láskou k cestovaniu, umeniu, majú radi dizajn, módu a patria medzi pôžitkárov. Už predtým ako sa stali rodičmi fungovali ako dokonalý pár a toto ich len posilnilo. 

 

Daniela Peštová a Pavol Habera

Jedna z najúspešnejších topmodeliek Daniela Peštová nikdy nemala o pozornosť mužov núdzu. Jej srdce si však rovnako, pred viac ako dvadsiatimi rokmi, získal slovenský spevák Pavol Habera. Majú dve spoločné ratolesti dcérku Ellu a syna Paula. Z predchádzajúceho vzťahu má Daniela syna Yannicka a Pavol dcéru Zuzanu. 

Neprehliadnite: Dokonalé gény zdedil po rodičoch: Najstarší syn Márie Čírovej je veľký umelecký talent, na sľubnú kariéru má našliapnuté už teraz

Aj keď sú a vždy aj boli pracovne veľmi vyťažení, za každých okolností si dokázali nájsť čas jeden pre druhého. Ich vzťah stojí na pevných základoch dôvery, lásky, porozumenia, empatie. Ani jednému nechýba zmysel pre humor a nikdy sa spolu nenudia. Jednoducho kokteil ingrediencí na skvele fungujúci zväzok