Presunúť na hlavný obsah

Rethink Your Style: Štýlová Daniela Peštová, Tereza Maxová a 3 svetové víťazky najprestížnejšej modelingovej súťaže

Slovenské celebrity

Centrum súčasného umenia DOX v Prahe hostilo v pondelok exkluzívnu fashion show. Akcie s názvom RETHINK YOUR STYLE BY SYOSS & PERWOLL sa zúčastnilo množstvo slovenských a českých osobností.

Svoje najnovšie kolekcie predstavila česká návrhárka Zuzana Kubíčková s kolekciou Prêt-à-porter  (pokračovanie rady Pop) a slovenský talent Boris Král s kolekciou Salon de nuit.

Samotný event niesol názov „Rethink your style“. Stylista Filip Vaňek a študentka návrhárstva UMPRUM Hana Valtová vytvorili kolekciu ako prepracované návrhy odevov zo second handu Textil hous. Nosným prvkom celej kolekcie bolo čierne sako.

Celý večer mal aj charitatívny rozmer. Talianska luxusná módna značka Elisabetta Franchi sa rozhodla venovať troje večerné šaty, ktoré sú inšpirované túžbou po cestovaní a nomádnym spôsobom života. Výťažok z dražby bude venovaný občianskemu združeniu Vetulus, topmodelky Michaely Kocianovej a Sašu Jányho. Dražba šiat na podporu informačnej platformy Liga za seniorov“ prebehne na Slovensku na instagrame Michaely Kocianovej za pár dní.


 

Exkluzívne kúsky predviedli modelky a modelovia agentúry Elite Prague a výnimočne sa na jednom móle v Prahe stretli hneď 3 svetové víťazky najprestížnejšej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, topmodelky Denisa Dvořáková, Eva Klímková a Jana Tvrdíková. Na móle sa prvýkrát ukázala aj neter Terezy Maxovej, Sofie.
Celým večerom sprevádzala Emma Smetana, ktorá sa s partnerom Jordanom Hajom postarala aj o hudobné vystúpenie.

Medzi zaujímavé osobnosti, ktoré si nenechali tento exluzívny event ujsť patrí: Lucia Hurajová, Michaela Kocianová, Denisa Dvořáková, Erika Palkovičová, Daniela Peštová, Tereza Maxová, Barbora Podzimková s manželom Albertom Černým a Saša Jány ktorý zastrešoval mal na starosť kreatívny koncept celého večera.

Staň sa aj ty modelkou alebo modelom. Príď na casting Schwarzkopf Elite Model Look 2023!

- Najčítanejšie -