Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Backstage galavečera Schwarzkopf Elite Model Look 2022: Takto to vyzeralo za oponou

Modeling

Nádherný galavečer svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 sa niesol v duchu skvelej atmosféry aj v zákulisí. Finalisti z celého sveta si tento zážitok vychutnávali a takto ich zachytil objektívom fotograf Ivan Kašša.

Galavečer svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 bol vyvrcholením niekoľkých dní intenzívnej prípravy. Finalisti z celého sveta a nádejné tváre modelingu novej generácie si po celý čas zachovávali profesionálny prístup, chuť na sebe pracovať a zároveň si vytvorili nové priateľstvá.

Čítajte tiež: VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022: Hviezdili topmodelky Daniela Peštová, Tereza Maxová či Michaela Kocianová

 

 

Konkurencia bola veľká, v kategórii žien súťažilo 20 dievčat a v kategórii mužov 10 chlapcov. Za Slovensko nás reprezentovala víťazka národného kola Timea Smaržíková a víťaz Daniel Dospel. Top 30 finalistov bolo vybraných z tisícov uchádzačov z viac ako 100 rôznych národností.

Tohtoročné svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look vyhrali v kategórii modelka MAJDA JOHN PETER z Južného Sudánu a kategórii model SERGI SHAN zo Španielska. Nové tváre modelingu majú pred sebou úspešnú kariéru a my im blahoželáme a želáme veľa šťastia vo svete!

„Som veľmi rád, že sme mali možnosť zorganizovať po 15 rokoch svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look v Prahe. Teší ma, že diváci ocenili náš koncept, ktorý bol spojením barokovej hudby s geniálnym Nobody Listen, hudobným dramaturgom večera. Jedinečná energie Adama Pavlovčina, ktorému režisérka zverila okrem spevu i moderovanie, bola tým, čo som chcel ukázať aj zahraničným hosťom - a to, že rovnako u nás máme spevákov svetového formátu. Diváci určite ocenili taktiež módne vstupy fashion partnera The Brands s hair & make-up stylingom od Schwarzkopf a Oriflame. Dizajnéra Jana Černého som poprosil o vytvorenie kolekcie pre tento večer a som presvedčený, že skvele reprezentoval českú módu,“ hovorí Saša Jány.

Nahliadnite do zákulisia galavečera, ktorý sa konal v Španielskej sále Pražského hradu. Objektívom fotografa Ivana Kaššu vás čaká exkluzívny zážitok.