Presunúť na hlavný obsah

Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že naša osobnosť sa mení každých sedem rokov. A práve onen siedmy rok je kľúčový aj vo vzťahoch. Niektoré páry ho ustoja, iné rozdelí. A potom sú dvojice, ktoré siedme výročie svojho vzťahu oslávia rovnako, ba ešte vrúcnejšie zamilované, než na počiatku randenia. Máme ich i v slovenskom šoubiznise.

Sú páry, ktoré sú spolu roky rokúce a beztak pôsobia, akoby sa spoznali len teraz. Ich vzájomná láska je totiž silná ako v prvotnej fáze zamilovanosti, hoci sú spolu dlhšie, než desaťročie. A tieto páry nájdeme aj v slovenskom šoubiznise. Ktoré to sú?

Silvia Križanová a Tomáš Grbavčic

Osudový muž do života bývalej modelky a terajšej podnikateľky Silvie Križanovej prišiel pred vyše dekádou. Silvia videla v Tomášovi otca svojich detí ešte predtým, než sa ním vôbec stal. Dnes spolu vychovávajú dvoch chlapcov. Ako prvý prišiel na svet Tomi, ktorý onedlho oslávi 5. narodeniny, a tri roky po ňom Alex. 

Od začiatku vzťahu počnúc dneškom vyzerajú Silvia a Tomáš ako pár snov. Neustále sa podporujú, veľa sa smejú a tešia sa zo vzájomnej prítomnosti. Sú si priateľmi i životnými partnermi a skutočne sa zdá, akoby sa pre seba narodili.  

"Vedela som, že raz budeš otcom mojich detí." Silvia Križanová

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra

Dlhotrvajúci a šťastný vzťah majú i manželia Cifrovci. Dali sa dokopy v roku 2009 a odvtedy v podstate neprechádzajú nijakými turbulentnými obdobiami. Pôsobia ako ukážkový, ideálny pár, v ktorom panuje harmónia

Obaja si uvedomujú hodnotu toho druhého, sú k sebe otvorení a spoločné chvíle si dokážu vychutnať rovnako ako v čase, keď spolu len randili. Dnes sú už totiž dvojnásobní rodičia, ich Sára má tri roky a Šimonko necelý rok. 

"Aspoň pre mňa je rodičovanie v prvom rade krásne, zábavné, poučné a paradoxné, lebo mám pocit, že Sára nás s Matejom učí viac, ako my ju. A tento prístup, namiesto (príliš častého) mrnčania je u nás kľúčom k veľa úsmevom. A peknému spolurastu, ako rodiny, aj ako jednotlivcov." Veronika Cifrová Ostrihoňová

Ivana a Marián Gáboríkovci

Spomedzi známych manželských dvojíc patria Gáboríkovci medzi tie najobľúbenejšie. Aktuálne hviezdia v tanečnej show Let's Dance a starajú sa o svoje dve malé dcéry. O tom, že jedného dňa sa vezmú a založia si rodinu, sa im zrejme ani nesnívalo. Spoznali sa totiž v čase keď boli obaja s inými partnermi. Osud ich ale s odstupom času opäť spojil a vzišla z toho životná láska, ktorú si užívajú už viac než desať rokov. 

Prečitajte si:  Sú spolu 30 rokov a majú 5 detí: Jamie Oliver je do svojej manželky zamilovaný od strednej školy, obdivuje ju dodnes

Cítiť medzi nimi vzájomnú symbiózu a radosť z prítomnosti toho druhého. Aj po dlhých rokoch pôsobia ako čerstvo zamilovaní a zdá sa, že predošlé náročné obdobia ich partnerskú lásku len utužili. 

"S tebou po mojom boku je všetko lepšie." Ivana Gáborík

Alexandra Orviská a Jaroslav Janus

Po boku úspešnej moderátorky Alexandry Orviskej je už celých jedenásť rokov hokejista Jaroslav Janus. Dvojicu okrem silného partnerského puta, humoru, láske ku športu a cestovaniu spája syn Jonatan. 

"Keď sa povie PRAVÁ LÁSKA, viem presne, čo myslíte. Som do teba viac, ako pred 11-timi rokmi a teda občas to fakt vyzeralo, že naša kapitola je dopísaná. Nič ale nebolo silnejšie, ako JA & TY." Alexandra Orviská

Prečitajte si: Zistite, či je s vami partner naozaj šťastný: Tieto znamenia to ľahko odhalia