Presunúť na hlavný obsah

J Lo a Ben Affleck, ale aj Christine Taylor a Ben Stiller dali láske druhú šancu: Po rozchode reštartovali dlhoročné manželstvo

Zahraničné celebrity

Hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré. O pravdivosti tejto zaužívanej frázy sa presvedčili tiež manželia Christine Taylor a Ben Stiller, ktorí za svojím dlhoročným zväzkom napriek rozchodu nedali definitívnu bodku v podobe rozvodu. Po príchode pandémie si k sebe totiž znova našli cestu a dnes pokračujú žiť v spokojnom manželstve.

Láska, tá pravá a skutočná, vydrží skúšku časom a zaslúži si druhú šancu. Krásnym dôkazom toho, že nielen vzájomná partnerská láska je dôležitá, ale aj jej správne načasovanie, sú Jennifer Lopez a Ben Affleck, rovnako Christine Taylor a Ben Stiller. 

Christine Taylor a Ben Stiller sú svoji od roku 2000. Počas spoločného života priviedli na svet dve deti. Ich prvorodená dcéra má aktuálne 20 rokov, syn 17. Ani dospievajúce deti však pred pár rokmi neboli dôvodom, aby spolu manželia zotrvali. Bol rok 2017, keď Christine a Ben ohlásili rozchod

Separovaní boli do príchodu pandémie nového koronavírusu. Keď totižto vypukla prvá vlna covidu, Taylor a Stiller uznali, že v čase lockdownu bude lepšie opäť žiť pod jednou strechou, aby mali deti po ruke oboch rodičov. Dnes vieme, že to bolo veľmi dobré rozhodnutie.

Čas strávený spolu ako rodina obom otvoril oči. Christine aj Ben si uvedomili, ako veľmi si chýbali a ako sa potrebujú. "Postupom času sa to celé vyvinulo," spomína na toto obdobie herec. Na tieto neľahké, no zároveň čarovné časy si prednedávnom zaspomínala aj Christine. V relácii The Drew Barrymore Show uviedla, že obaja potrebovali určitú dobu, aby si k sebe znova našli cestu.

Prečítajte si: Jennifer Lopez povedala áno: Vďaka tomuto môže láska na druhý pokus výjsť, radí ďalším ženám

"Poznali sme sa šesť mesiacov, potom sme sa zasnúbili, do roka sme sa vzali a na ďalší rok sme už mali Ellu," vysvetlila na úvod Stillerova manželka s tým, že po raketovom začiatku vzťahu i manželstva sa ich cesty začali rozchádzať. "Myslím si, že Ben a ja sme začali rásť odlišnými smermi. A keď sme sa rozhodli rozísť, nebolo to niečo, o čom by sme chceli verejne hovoriť alebo že by sme to zľahčovali."

Podľa Christine mala ona i Ben deti na prvom mieste, takže aj po separácii držali spolu ako rodina. Keď si manželia po odlúčení dopriali priestor na utriedenie myšlienok a následne znova spolunažívali v jednej domácnosti, prišli na to, že ich manželstvo si zaslúži druhú šancu. Teraz je im spolu dobre ako nikdy predtým. 

Prečítajte si: Hailey mala Selenu a Justina za dream couple, potom s Bieberom začala chodiť: Dnes sú pár snov oni

"Myslím si, že rešpektujeme veci, ktoré nás spájajú a tiež veci, ktoré nás rozdeľujú," povedal pre Esquire vo februári 2022 Stiller. "Keď to akceptujete, skutočne si niekoho môžete vážiť viac, pretože sa nesnažíte o to, aby sa kvôli vám zmenil," skonštatoval Ben. 

- Najčítanejšie -