Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton pred 10 rokmi a dnes: Manželka budúceho kráľa musela zmeniť nielen štýl, ale aj svoju osobnosť

Zahraničné celebrity

Dnes Catherine, princezná z Walesu bola kedysi obyčajnou študentkou, ktorá začala randiť s princom. Za poslednú dekádu sa z nej stala manželka budúceho kráľa, mama troch detí a ona musela prejsť nielen prerodom štýlu, ale aj samotnej osobnosti.

Pochopila, kde je jej miesto a svojej funkcie sa zhostila s prehľadom

Pamätáte si ešte manželku budúceho kráľa tak dekádu späť? V období, keď začala randiť s princom Williamom to bolo mladé, neskúsené a nespútané dievča, ktoré si až tak veľmi na svoj výzor nepotrpelo. Bola spokojná sama so sebou, neriešila ani tak figúru, či štýl obliekania. Doteraz sa hovorí, že William sa zamiloval práve do jej bezprostrednosti. Nikdy nebola nastavená tak, že by túžila byť manželkou budúceho kráľa

Neprehliadnite: Julia Roberts - ikona, ktorá nestarne: Po 50-tke konečne začala žiť naplno, pomohla jej k tomu zmena vo vnímaní tela

"Je pravda, že som nemala vždy úplne blízko k móde. Začala som sa o ňu intenzívnejšie zaujímať až neskôr. Kým som nebola s Williamom, išlo mi skôr o pohodlnosť. No neskôr som ho musela už aj reprezentovať," vyjadrila sa v jednom z rozhovorov, ktorý uverejnil palác.

Keď sa však ich vzťah stal oficiálnym, mohli sme postupne sledovať zásadné zmeny nielen v jej správaní, ale aj obliekaní. Z uletenej teenegerky sa postupne začala formovať doslova ikonická, elegantná žena. Musela skutočne zmeniť svoje stylingy, ktoré sa stali viac elegantné, než pohodlné.

Jeansy vymenila za šaty a kostýmy a bezprostrednosť za umiernenosť a sofistikovanosť. Hoci sa zo začiatku pohrávala aj s myšlienkou okázalosti, pochopila, že toto nie je cesta. Upustila od kúskov s prvkami opulencie a pomaly prechádzala k jednoduchému minimalizmu, čo ju vlastne definuje dodnes. 

Čo sa týka jej vystupovania je to absolútna profesionálka a sama kráľovná sa kedysi vyjadrila, že je na Kate, jej spôsob vyjadrovania a prezentácie hrdá. Pochopila, kde je jej miesto a svojej funkcie sa zhostila s prehľadom.

Prečítajte si: 5 kľúčových kúskov zo šatníka Jennifer Aniston: Vďaka tomuto je z nej ikona viac ako 20 rokov

Je milujúcou manželkou, matkou, ktorej nechýba láskavosť pochopenie a reprezentatívnou ženou budúceho kráľa. Ich vzťah s Williamom je zastabilizovaný a vždy sa prezentujú ako idylický pár. Aj keď občas bulvár prinesie pikošky (ako naposledy o jeho milenke) stoja jeden pri druhom a neživia škandály. Vo svete, kde sú pod absolútnym drobnohľadom médií sa obaja naučili skrátka žiť.

- Najčítanejšie -