Presunúť na hlavný obsah

Julia Roberts - ikona, ktorá nestarne: Po 50-tke konečne začala žiť naplno, pomohla jej k tomu zmena vo vnímaní tela

Zahraničné celebrity

Ikonická herečka Julia Roberts vyzerá roky nádherne. Avšak sama tvrdí, že najspokojnejšia je v poslednom období. Po 50-tke objavila samú seba.

Začala som sa na seba inak pozerať, vnímať sa celistvo a prestala som sa sústrediť na nedokonalosti

Nádherná, jedinečná a ikonická. Múza mnohých režisérov a návrhárov. Žena, ktorú v roku 1991 vyhlásili za najkrajšiu na svete. Julia Roberts. Dokonca aj od čias svojej najväčšej slávy sa výzorovo takmer nezmenila. Nechýba jej nenapodobiteľný úsmev, nádherná pleť a perfektné vlasy. Obľúbená herečka ako keby ani nestarla. Objavila elixír mladosti alebo to pramení z niečoho iného? 

Julia je známa tým, že si svoje súkromie naozaj dobre stráži. O rodine hovorí veľmi málo a rozhovory sa zväčša týkajú jej kariéry. Občas však urobí výnimku a prezradí niečo zo svojej beauty rutiny a vnímaní ženskej krásy. Ona sama totiž bola so sebou roky nespokojná. 

"Mala som fázu, kedy som neznášala vlastné telo. Bola som so sebou neustále nespokojná, riešila som na sebe každý gram tuku navyše. Jednoducho od sebalásky som mala naozaj ďaleko. A to som paradoxne na sebe neustále pracovala a snažila sa mnoho vecí zlepšiť. No vo svojom vnútri som so sebou neuveriteľne bojovala."

Sama herečka veľmi otvorene pre magazín People priznala, že to bol dlhý boj. Naučiť sa milovať samú seba so všetkým jej trvalo. No odkedy našla porozumenie s vlastným ja je oveľa šťastnejšia.

"Z môjho pohľadu začína žena naozaj žiť po 50 - tke. Väčšina už vie čo chce, čo nechce, deti už bývajú odrastené a vy konečne začnete mať akýsi iný priestor pre seba. A tento objav aj mňa posunul o krok vpred."

Prečítajte si: Nerozdelila ich ani obrovská sláva. Filmová Wonder Woman sa môže pýšiť ukážkovým vzťahom

"Začala som sa na seba inak pozerať, vnímať sa celistvo a prestala som sa sústrediť na moje nedokonalosti. Robím veci, ktoré ma tešia a do ničoho sa nenútim. Takisto sa obklopujem len ľuďmi, ktorí sú pre mňa naozaj dôležití. To je tiež mimoriadne podstatné. To vás formuje." 

Neprehliadnite: Z nenápadného herca sa stala svetová ikona. Predstaviteľ z filmu Gucci získal slávu po celom svete

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe