Presunúť na hlavný obsah

Silné gény Julie Roberts. Zdedila ich jej neter, ale aj jej dcéra, ktorú po dlhom čase ukázala

Zahraničné celebrity

Aj keď od veľkého debutu herečky Julie Roberts prešlo už viac ako 30 rokov, herečka sa stále udržuje na vrchole. Niet sa čomu čudovať - talent má v génoch a zdá sa, že sa posúva aj ďalej.

To, že sa Julia Roberts vybrala za kariérou herečky nebolo pre nikoho z jej okolia prekvapením, skôr očakávaním. Už v čase, keď ju jej mama čakala, sa totiž rodičia herečky venovali práve divadelnému umeniu. Mama scénaristka sa spolu s manželom rozhodla založiť detskú hereckú školu, v ktorej malých, potencionálnych hercov vzdelávali a učili tomuto typu umenia zábavným spôsobom. 

Už od útleho veku sa tak Julia obklopovala divadlom a herectvom. V čase, keď bola ešte dieťatom, získala niekoľko malých hereckých úloh, no najväčšie debuty prišli až po tom, čo sa rozhodla zanechať štúdium na prestížnej univerzite - a vybrala sa do New Yorku. Práve ten bol totiž v tom čase známy ako modla začínajúcich hercov a kto chcel rozvíjať svoju kariéru, zavítal práve tam... a to bolo nepochybne jedno z Juliiných najlepších rozhodnutí. 

Písal sa rok 1990, Julia Roberts mala len 23 rokov, keď sa stretla s obrovským úspechom. Nielen kvôli pôvabnému výzoru, ale zároveň aj pre skúsenosti a v neposlednom rade herecký talent sa jej podarilo získať hlavnú úlohu vo filme Pretty Woman. Film sa stal okamžite senzáciou - a s ním aj Julia.

Prečítajte si: Harry Potter po 20-tich rokoch. Filmová Hermiona prezradila, že sa na pľaci zamilovala

Talent pokračuje ďalej 

Za viac než 30 rokov kariéry sa Julii podarilo zozbierať desiatky triumfov, ocenení, uznaní, ale aj titulov jednej z najkrajších žien sveta od rôznych magazínov. Meno Roberts má v šoubiznise silné zastúpenie a aj keď ho priamo ''nezdedila'' jej dcéra Hazel, zdá sa, že niečo po slávnej mamine predsa len má. Už na prvý pohľad je jasné, že je kombináciou slávnych rodičov a aj keď sa zatiaľ cestou umenia nechystá, našla si svoju cestu, v ktorej je úspešná.

Podľa fotografií, ktoré zverejnil na Instagrame manžel Julie, je totiž jasné, že z Hazel je úspešná športovkyňa. Napriek tomu, že viac času trávi v drese než v šatách, na premiére v Cannes po boku svojho otca zažiarila. Herečka verí, že jedného dňa si Hazel oblečie aj jej ikonické róby. 

„Mám doma zbierku svojich starých šiat, ktoré manžel volá Juliine dedičstvo. Nemôžem sa ich zbaviť a vtedy si spomeniem, že si ich raz môže dať Hazel,'' prezradila.

O čosi úspešnejšia je už neter hviezdy, dcéra Juliinho brata Erica. Dnes je z nej úspešná herečka, ktorá sa objavila hneď v niekoľkých známych filmoch. Na svojej kariére pracovala tak, ako jej teta, už od detstva. Tieto dve herečky sú si skutočne podobné, a tak nikoho neprekvapí, že Emma má rovnako zaujímavú kariéru ako Julia. 

Diváci ju mohli vidieť v seriáli American Horror Story, či vo filmoch ako Holidate, My sme Millerovci či Vreskot. K svojej tete má mimoriadne blízko aj napriek tomu, že Julia istý čas so svojím bratom nekomunikovala. Už od detstva si Emmu brávala na prázdniny, a tak nečudo, že ju v určitej sfére života ovplyvnila. 

Neprehliadnite: Speváčka Adele otvorene o svojej novej láske: Najprv som musela začať milovať seba

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe