Presunúť na hlavný obsah

Harry Potter po 20-tich rokoch. Filmová Hermiona prezradila, že sa na pľaci zamilovala

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že prvý film o malom čarodejníkovi vznikol už pred viac, ako 20-timi rokmi, príbeh Harryho Pottera dnes pozná každé dieťa. Aj preto sa producenti divákom rozhodli dopriať pokračovanie, ktoré chytilo mnohých za srdce.

Písal sa rok 1997, keď po niekoľkých odmietnutiach vyšla kniha o mladom čarodejníkovi s jazvou na čele. Prvý diel zo série pod názvom Harry Potter a Kameň mudrcov si získal okamžite milióny priaznivcov. Aj práve preto sa knihám z pera J.K. Rowlingovej rozhodli dať producenti filmovú podobu.

Osem úspešných filmov, na ktorých mnohí vyrastali a nepochybne mnoho detí ešte vyrastať bude, držali donedávna hneď niekoľko rekordov. Slávu získali aj hlavní predstavitelia, Daniel Radcliffe, ktorý si zahral hlavú postavu ikonické Harryho, herečka Emma Watson, ktorá stvárnila Hermionu a v neposlednom rade Rupert Grint, ktorý dal podobu Ronovi Weasleymu.

Populárnymi sa však stali aj iní herci ako napríklad Tom Felton či Helena Bohnam Carter. Aj práve preto sa producenti rozhodli zahrnúť ich do špeciálneho filmu, ktorý prechádzal spomienkami z natáčania podobne ako na 25.výročie seriál Priatelia. 

Prečítajte si: Nerozdelila ich ani obrovská sláva. Filmová Wonder Woman sa môže pýšiť ukážkovým vzťahom

Hermiona priznala lásku

Už v minulosti sa špekulovalo, že Emma Watson randila s hercom Tomom Feltonom. Aj keď by mnohí očakávali, že sa zamiluje počas natáčania práve do predstaviteľa Harryho, opak bol pravdou a ona si vybrala ''záporaka''. Napriek tomu, že Tom mal úlohu arogantného a povýšeneckého chlapca, ktorí práve útočí na Hermionu, opak bol pravdou. V skutočni bol mimoriadne citlivý a chápavý, čo Emme imponovalo.

„Počas natáčania sme dostali úlohu nakresliť to, ako vyzerá Boh. Tom vtedy nakreslil dievča na skateboarde so šiltovkou naopak. Neviem to presne opísať, no vtedy som sa doňho zamilovala,'' prezradila v špeciálnom dieli. Napriek tomu však jedným dychom dodala, že so svojím kolegom nikdy nerandila. Mnohí fanúšikovia tomu však neveria, nakoľko ich paparazzi niekoľkokrát prichytili. 

„Každý deň som sa prv prišla pozrieť, či je aj jeho číslo na pláne natáčania, jeho bola sedmička. Ak tam bola, mala som mimoriadne skvelý deň,'' dodala. Podobne to mal aj Tom, ktorý sa o citoch svojej kolegyne dozvedel počas toho, ako mu vizážisti robili mejkap. „Myslím, že som bol akurát na stoličke, keď mi niekto povedal, že má na mňa Emma slabosť a páčim sa jej,'' zaspomínal si herec a dodal, že aj keď sa mu tiež páčila, bral ju skôr ako sestru, ktorú musí chrániť.

Neprehliadnite: Z nenápadného herca sa stala svetová ikona. Predstaviteľ z filmu Gucci získal slávu po celom svete

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe