Presunúť na hlavný obsah

Skutočná láska vydrží skúšku časom: Jennifer Lopez a Ben Affleck si na druhý pokus povedali svoje ÁNO v intímnej atmosfére

Zahraničné celebrity

Keď svet obletela správa, že hollywoodska dvojica Jennifer Lopez a Ben Affleck sa zasnúbili, predpokladalo sa, že budeme svedkami svadby roka. Svadby tak velkolepej a romantickej, že by len málokomu nevtisla slzy do očí, pretože vzájomná láska latino divy a herca je taká silná, že nevyprchala naprieč dekádami.

Jennifer a Ben sú jasným dôkazom toho, že vzájomná partnerská láska niekedy nestačí, dôležité je aj jej správne načasovanie. Pred dvadsiatimi rokmi tvorili na prvý pohľad ukážkový pár, prišlo aj k zásnubám, no tie následne odvolali, čím sa ich cesty rozišli. Vtedy neustáli mediálny tlak a okrem papparazov, ktorých mali nepretržite v pätách, im na nálade nepridával ani fakt, že ich spoločný film bol totálny prepadák. 

Následne našli šťastie po boku niekoho iného. Affleck vstúpil do manželstva s pôvabnou Jennifer Garner, ktorá mu porodila tri krásne deti, a Lopez si takisto vybudovala rodinný život. Otcom jej dvojčiat Emme a Maxe je spevák Marc Anthony, s ktorým sa speváčka rozviedla v roku 2014. 

Prečítajte siĽudia im hovorili, že ich vzťah nevydrží: Dnes si Beckhamovci pripomínajú 23. výročie svadby krásnymi vyznaniami

Obaja teda mali po rozchode iné vzťahy, pričom sa z nich stali i viacnásobní rodičia. Ak je však láska obojstranná a silná, vytrvá. Jennifer a Ben si k sebe opäť našli cestu, vlaňajší máj bol pre nich skutočne mesiacom lásky, a dlho na seba nenechali čakať ani zásnuby. Ben si pred láskou svojho života pokľakol v apríli tohto roka. J Lo sa netají tým, že deň, kedy ju Ben požiadal o ruku, bol najromantickejší okamih v jej živote. Herec za ňou prišiel, keď bola vo vani. "Bola sobota večer a bola som na svojom najobľúbenejšom mieste na svete, vo vani plnej peny. Moja láska pokľakla a požiadala ma o ruku," spomína na prekrásnu chvíľu latino diva.

Po romantických zásnubách ľudia naprieč svetom očakávali, že veľký deň hollywoodskeho páru sa svojou veľkoleposťou zapíše medzi najdrahšie celebritné svadby. Po sobote ale vieme, že nič také sa neudeje. Speváčka a herec si povedali svoje životné "áno" v hlavnom meste všetkých svadieb - v Las Vegas. V tamojšej kaplnke A Little White Wedding Chapel svoju lásku spečatili vo veľmi komornej až intímnej atmosfére. A zdá sa, že pre novomanželov to bola tá najlepšia svadba, akú si mohli priať, lebo mali oproti sebe to najcennejšie - svoju druhú polovičku. A tak to stačí. "Presne to, čo sme chceli. Včera v noci sme leteli do Vegas, stáli sme v rade na licenciu s ďalšími štyrmi pármi," napísala Jennifer, ktorá túto udalosť považuje za najlepšiu svadbu, akú si mohla predstaviť a "s najlepšími svedkami, akých si dokážete predstaviť".

"O jednej sme snívali už dávno a jednu sme uskutočnili v Las Vegas. Keď je láska skutočná, jediné, na čom v manželstve záleží, sú tí dvaja ľudia a sľub, ktorý si dávame. Bola to najlepšia noc v našich životoch. Ďakujeme kaplnke A Little White Wedding za to, že mi umožnili využiť odpočinkovú miestnosť na prezliekanie, kým sa Ben prezliekal na pánskych záchodoch," opísala šťastná Jennifer, ktorá už je pani Affleck. Bena si vzala 16. júla krátko pred polnocou. 

Z J Lo bola krásna nevesta. Affleckovi povedala "áno" v šatách od libanonského návrhára Zuhaira Murada. Biela róba s dlhými rukávmi, decentným výstrihom a krajkou jej mimoriadne svedčala. Nevesta nezabudla ani na závoj s krajkovým lemom. Po ruke mala ešte jedny svadobné šaty. Aj ženích bol veľký fešák, Benov svadobný oblek pozostával z bieleho saka i košele a čierneho motýlika. 

Prečítajte siAj svadobné šaty môžu byť faux paus. S nevkusom sa stretla Paris Hilton, ale aj Hailey Bieber

O tom, že ich láska na druhý pokus vyšla, sa svet dozvedel vďaka speváčke, ktorá túto radostnú novinku oznámila cez svoj Instagram. Postla fotku, ako vysmiata leží v posteli s mobilom v ruke, pričom prstenník jej zdobila svadobná obrúčka.

Jennifer nepovedala nič, len odkázala svojich sledovateľov na jej web OnTheJLo, kde ukázala prvé fotky zo svadby. "Urobili sme to. Láska je krásna. A ukázalo sa, že láska je aj trpezlivá. Aj dvadsať rokov. Presne to, čo sme chceli," uviedla latino diva. Na záberoch doslova žiari šťastím! Veď posúďte sami.