Presunúť na hlavný obsah

Ľudia im hovorili, že ich vzťah nevydrží: Dnes si Beckhamovci pripomínajú 23. výročie svadby krásnymi vyznaniami

Zahraničné celebrity

Bol rok 1997, keď spolu začali randiť členka najpopulárnejšej dievčenskej skupiny a jeden z najlepších futbalistov na svete. Victoria a David Beckhamovci sa dnes radia medzi najstabilnejšie páry svetového šoubiznisu - svoji sú už 23 rokov, čo si obaja nesmierne vážia.

Oslavy výročia sú úžasnou príležitosťou pripomenúť si, aká krásna je partnerská láska. "Hovorili, že vraj nie je vtipný, vraj sa nikdy neusmievam, vraj to nevydrží. Dnes oslavujeme 23 rokov manželstva. David, si moje všetko. Veľmi ťa milujem," napísala k spoločnej fotke s manželom Victoria, ktorá sa na zábere doširoka usmieva. 

NeprehliadniteVictoria Beckham a jej tajomstvo krásnej figúry, ktorú môže mať každá žena: 25 rokov si každý deň dopraje toto jedlo

Beckhamovci v týchto dňoch oslávili 23. výročie svadby, ktoré veľmi originálnym spôsobom zvýraznil aj David. "Pred 23 rokmi sa Posh stala pani Beckham, ale vždy bude Posh," napísal slávny futbalista k archívnemu videu z roku 2001, keď s nimi robil rozhovor zabávač Ali G. "Šťastné výročie, 23 rokov a 4 krásne deti," dodal Beckham vo svojom príspevku na Instagrame s tým, že svoju manželku a deti veľmi miluje.  

Victoria a David spolu začali randiť v roku 1997, čo spôsobilo veľký rozruch. Ona bola členka slávnej dievčenskej skupiny Spice Girls a on jedným z najlepších futbalistov na planéte. Prominentný pár však ustál nepretržitú mediálnu pozornosť a o dva roky neskôr prišla svadba v zámku pri Dubline. 4. júla 1999 si Victoria a David povedali svoje životné "áno" za prítomnosti 236 hostí už ako rodičia prvorodeného syna Brooklyna, ktorý mal v tom čase štyri mesiace. 

Prečítajte siVýnimočné šaty na výnimočný deň: Victoria Beckham ohúrila na synovej svadbe nezvyčajným outfitom

Aj po vyše 20. rokoch manželstva pôsobia Beckhamovci ako ukážkový a harmonický pár. Majú rodičia štyroch krásnych detí - troch chlapcov a dievčaťa - nejaký zázračný recept na šťastný rodinný život? Podľa Victorie tkvie tajomstvo ich úspešného vzťahu vo vzájomnej úcte. "David je úžasný otec i manžel. Veľmi ma podporuje v mojej práci. Sme skvelí partneri," povedala prednedávnom módna ikona pre magazín Grazia a zmienila sa aj o spomenutej vzájomnej úcte, ktorú k sebe s Davidom majú ako partneri.