Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca Reese Witherspoon nestarne: Vedľa svojej dcéry vyzerá ako jej rovesníčka, ich podoba vyráža dych

Zahraničné celebrity

Očarujúca herečka Reese Witherspoon, ktorá sa preslávila ako Elle Woodsová vo filme Pravá blondínka, nikdy nevyzerala na svoj vek. Dnes má 46 a vedľa svojej 22-ročnej dcéry vyzerá ako jej sestra, nie matka. Ich podoba je priam neuveriteľná!

Ava Elizabeth Phillippe - dcéra hollywoodskej herečky Reese Witherspoon a herca Ryana Phillippa - nie je v našich končinách veľmi známa, no v Amerike sa teší veľkej obľube. Napríklad na Instagrame ju sleduje milión užívateľov, čo z nej robí vplyvnú osobnosť. 

Pod jej fotkami sa zvyknú opakovať komentáre typu, že vyzerá ako jej mama, respektíve ako jej dvojča. Ava sa totiž veľmi podobá na Reese, dá sa povedať, že sú ako sestry. Dokonale to vidno na fotke, ktorú pred pár dňami pridala na sociálnu sieť samotná herečka. Reese stojí vedľa dcéry, obe sa krásne usmievajú, vyše dvadsaťročný vekový rozdiel medzi nimi akoby nejestvoval. 

"Dvojičky," znie opäť jeden z komentárov. "Vždy mám pocit, že vidím dvojmo," napísala ďalšia užívateľka. Ava má veľa čŕt po mame, po ktorej zdedila aj hustú blonďavú korunu krásy. 

Prečítajte siAj po 40-tke má lepšiu figúru ako mnohé dvadsiatničky: Sienna Miller stavila na túto zásadu, ktorá sa jej osvedčila

A čo je najdôležitejšie, Reese má so svojou dcérou priam ukážkový vzťah. Ako matka ju nadovšetko miluje a je jej aj veľkou oporou, čo si Ava nesmierne váži. Na Deň matiek jej adresovala dojemný odkaz. "Šťastný Deň matiek mojej úžasnej, láskavej, silnej a zábavnej mame! Som taká šťastná, že si mojou mamou," napísala Ava k archívnej fotke, na ktorej bola ešte veľmi malá. Reese ju drží v náručí a usmieva sa do objektívu.  

NeprehliadniteIkonické prerody Olseniek: Najslávnejšie dvojčatá prešli náročnými fázami, kým našli samy seba

Ava je teda celá po mame, vyzerá ako jej verná kópia. Okrem krásy od nej pochytila aj zmysel pre módu. Za svoje outfity totiž prijíma mnoho pozitívnych ohlasov. Naposledy zažiarila v cyklamenových krátkych šatách zo saténu. 

Do bežného dňa zvykne siahať po pohodlnom oblečení, avšak štýlovom, v ktorom vynikne jej pekná postava. Príkladom sú biele letné šaty na ramienka s potlačou jahôd.