Presunúť na hlavný obsah

Takto dnes vyzerá neter princeznej Diany: Podobnosť nezaprú a už čoskoro si vezme lásku svojho života

Zahraničné celebrity

Štýl princeznej Diany nám dáva vieru v nesmrteľnosť. Cez módu komunikovala svoju nekonvenčnosť, sebavedomie a ženskosť, minimalistickú eleganciu striedala s odvážnymi strihmi, nebála sa povedať, kto je a porušovať pravidlá. A časť jej odvahy a citu pre módu žije aj v jej neteri - Lady Amelii Spencer - ktorá sa čoskoro vydá za lásku svojho života.

Dcéra Dianinho mladšieho brata Charlesa Spencera sa v marci vydá za dlhoročného partnera Grega Malletta. Zasnúbili sa pred rokom, po desiatich rokoch, čo sú spolu. Našli sa na univerzite v Kapskom Meste, v ktorom sa Lady Amelia aj rozlúčila so slobodou.

Rozlúčka sa niesla vo veľkom štýle. Balóny, bazén, luxusná vila… prostredie ako vystrihnuté z filmu naplnila úžasná atmosféra, ktorá sála z fotiek, ktoré sa objavili na nevestinom Instagrame.

Usmiata Lady Amelia stojí pred bazénom v obklopení balónovej výzdoby, v pozadí sa vznáša nápis "bude zo mňa nevesta", je krásna. Jej perfektná figúra vynikla v bielej crop top súprave a zlatých sandáloch na vysokom podpätku. 

Prečítajte siTajná reč šperkov britskej kráľovskej monarchie: Čo nimi ich nositeľky prezrádzajú a aký je ich význam?

"Nemôžem sa dočkať, keď si ťa vezmem." Tieto slová venoval svojej snúbenici budúci ženích, jej zábery z rozlúčky takisto pridal na svoj Instagram.  

Prečítajte siNeverila, že to niekam dotiahne, napokon sa stala idol 90. rokov: Skutočne sebavedomá sa Claudia Schiffer cítila až v 50-tke

Budúca nevesta si svoju dámsku jazdu užila nielen s kamarátkami, ale i so sestrou dvojičkou. Tá zažiarila v bielych letných minišatách s potlačou kvetov a strieborných sandáloch. Už teraz je jasné, že marcová svadba bude veľkou udalosťou. Šetriť sa nebude nielen na počte hostí, viacero z nich bude pochádzať z vysokej spoločnosti.  

- Najčítanejšie -