Presunúť na hlavný obsah

Štyri znamenia, ktorým sa kompletne zmení život v roku 2023: Koho čakajú najväčšie zmeny?

Zábava

Komu hviezdy predurčujú zmeny v osude na rok 2023?

Baran (21.3. – 20.4.)

To, o čom ste v posledné mesiace a roky snívali, sa stane tento rok realitou. Tento rok bude pre vás ťažkou skúškou – avšak tentokrát v rozhodovaní. Čaká na vás veľa lákadiel a bude naozaj ťažké vybrať si cestu, na ktorú sa vydáte. V práci získate vedúcu pozíciu s veľkým rešpektom, o akej sa vám ani nesnívalo. Najväčšou výzvou bude urobiť vo vzťahu krok ďalej a niekam sa posunúť. Na sľuby od druhých si dávate veľmi pozor, preto partner alebo partnerka, ktorá to s vami myslí vážne, musí preukázať o dosť viac snahy ako u iných. Svadba alebo spoločné bývanie bude pre vás veľký krok, ktorý vám otvorí novú etapu života. 

Čítajte tiež: Finančný horoskop na rok 2023: Dve znamenia si polepšia, ale pozor na toto znamenie, pre peniaze je ochotné urobiť čokoľvek

Býk (21.4. – 20.5.) 

Ľudia narodení v znamení Býka budú v roku 2023 mať možnosť rozhodovať o svojom osude viac ako iné roky predtým. Dlhodobo sú v hľadáčiku opačného pohlavia a bude len otázkou času, kedy dôjde k stretnutiu a začne sa písať nový románik. V ich živote sa objaví človek, vďaka ktorému zrazu nájdu zmysel života a nebudú chcieť veriť tomu, že to je skutočné. Býk vždy dával na prvé miesto ostatných, na úkor seba. Tentokrát sa karta obráti a najdôležitejšie bude ich vlastné šťastie a láska. 

Lev (23.7. – 22.8.)

Komplikovaná povaha Leva veľakrát brzdí v dosahovaní vlastného šťastia. Myslí si, že jediná cesta ku šťastiu je úspech a uznanie. Až vekom prichádza na to, že to tak nie je a všetko je o ľuďoch, o rodine a blízkych. Ak nemáte okolo seba tých správnych ľudí, nič vám nenahradí pocit, aký máte pri nich. 
V tomto roku by si mal Lev uvedomiť, že život nie je len o ňom, ale v dvojici mu dokáže byť ešte lepšie. Šance na skvelý partnerský život na neho číhajú všade, musí len chcieť. Ak ich premrhá tento rok, nemusí byť ten ďalší taký pestrý a pozitívne naklonený. 

Neprehliadnite: Čínsky rok 2023 v znamení Zajaca: Rok narodenia prezradí, na koho čaká láska a kto si finančne prilepší

Ryby (20.2. – 20.3.)

Magnet na šťastie. To budú Ryby v roku 2023. Bude to rok, keď si budete môcť plniť všetky sny. Najdôležitejšie bude zbaviť sa predsudkov, čo si pomyslia iní. Je to váš život, vaše rozhodnutia a vaše šťastie. Práve oslobodenie sa od druhých vám zlepší kvalitu života vo všetkých sférach. Najdôležitejšie je začať od seba a najskôr si dať do poriadku všetko vo vnútri svojho vlastného ja, nabrať sebaistotu a vykročiť oveľa silnejší, odolnejší a odhodlanejší. Aj keď sa vám bude dariť, nezabúdajte na to, kto ste a nepovyšujte sa, mohlo by sa vám to vrátiť aj s úrokmi.